Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van meleg osztálytársatok?...

Van meleg osztálytársatok? Könnyen beilleszkedett a közösségbe?

Figyelt kérdés

Ti milyen viszonyban vagytok vele? Elfogadjátok, jóban vagytok, semleges számodra, kerülitek, stb.?

Kort és nemet is írjatok, légyszi!



2014. szept. 6. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs, de ha lenne is nem törődnék azzal hogy meleg. Ugyanúgy beszélgetnék vele, mint a többi osztálytársammal. Bár igaz én lány vagyok, talán a fiúk jobban csesztetnék...
2014. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, 1 hete van együtt az osztály(most mentem 9.be),de ha kiderülne valakiről, szerintem nem érdekelne hogy b..zi-e vagy sem...
2014. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Már amennyiben normálisan viselkedik...
2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk van, 2 évvel idősebb, 1 fejjel nagyobb nálam és nagydarab is.

Én nem fogadom el, gusztustalannak tartom, szót nem szóltam hozzá (igaz nem is lenne miről), de a "menő" gyerekek közé egész jól beilleszkedett. Az osztály többi részét pedig nem érdekli.

15/f

2014. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Nincs, nem is volt. De ha az én szakközépiskolámba járt volna, velünk egy osztályba valószínűleg pokollá tették volna szerencsétlen gyerek életét. :( Zömében fiú osztály volt 7-8 lánnyal 36 os osztály létszámmal, gondolhatod a sok tesztoszteront ott...

Bár ez már évekkel ezelőtt volt, lehet manapság már elfogadóbabbak a tinik...


23L

2014. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
2 leszbikus lány osztálytársam is van, és az osztályon kívül is aránylag sok homoszexuális diák jár hozzánk.
2014. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
A mi osztályunkban rajtam kívül 4 fiú volt csak. A lányokat szerintem nem érdekelte volna a dolog, de a 4 fiúból 2 nagyon, 2 mérsékelten homofób volt. Ketten jó esetben leszarták volna, a másik kettő viszont valószínűleg sose akart volna velem többet beszélni, ha tudja rólam a dolgot. (mondjuk különösebben nem is vágytam a társaságukra) Az egyikük talán még egy ördögűzést is elintézett volna, hátha Jézus kiűzi belőlem a dolgot. :DDD
2014. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
91%
Sok meleg, biszexuális, leszbikus van a sulimba de senkit nem érdekel mert ez egy művészeti gimi. Nálunk az a normális ha nem vagy normális. :D
2014. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Igazából ebben korban(kamasz korban) még ez nem teljesen letisztázott dolog,főleg a lányoknál ugyanis a hormonok játéka bekever, ha 18-é20 éves korában még mindig az azonos neműekhez vonzódik akkor lesz végleges a szexuális preferencia,addig csak divat vagy ugye pillanatnyi fellángolás a serdülő korban.
2014. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Mivel átlagosan 10-13 emberből egy meleg, szerintem mindenkinek van meleg osztálytársa, max nem tud róla.


Azért nehéz kérdés, mert sokan nem vállalják fel még önmaguk előtt sem, a társadalmi szűklátókörűség miatt. Félnek, hogy kiközösítik, megszólják őket, ami középiskolában maga a rémálom, ugye.


Mindemellett viszont vannak páran (főként lányok), akik maximum biszexuálisak, de inkább heterók, mégis leszbikusnak mondják magukat. Ez azért lehet, mert a leszbikusság valamiért sokkal elfogadottabb, mint a férfiak közti vonzalom.

2014. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!