Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van olyan osztálytár...

Kamaszok, van olyan osztálytársatok akit szinte mindenki utál és kiközösít valamiért az iskolában?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg iskolatárs.

Ha van ilyen, mit követett el hogy megutálták?


2014. szept. 5. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs, csak általánosban volt. Ő nagyon lányos fiú volt, ezért.
2014. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú, de ő tényleg nem normális, pszichológushoz is jár évek óta, a tanárok is tudják róla. Nem utáljuk egyébként, de egy kicsit tartunk tőle, mert vannak fura dolgai. Na meg nem is igen lehet vele beszélgetni, ritkán szólal meg az órákon kívül de akkor is olyanokat mond, amin leesik az állunk. Én soha se tudom hogy elborzadjak vagy nevessek rajta, és elképzelésem sincs mikor beszél komolyan.
2014. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Általánosban felsőben volt (8 osztályos gimi)

mert egy talpnyaló kis sumák r..b.anc volt minden tanárnak nyalta a seggét mindig árulkodott. Halál komoly 8.ban is árulkodott ha valaki valamit csinált. Komolyan mint a dedóban. Naponta cikiztük és szapultuk, hála istennek elment másik iskolába és ott is utálják mint a sz..rt

2014. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Általánosban volt ilyen osztálytársam.


Egy lány aki nagyon túlsúlyos volt ami egy dolog (mert rajtam is van felesleg de én sportolok nem eszem olyanokat és teszek érte). Nagyon zárkózott volt sosem beszélt szinte senkivel pedig lett volna rá jelentkező , de nem nagyon... Meg voltak furcsa dolgai ötödikben kitalálta hogy ő leszbikus. Az egész család kicsit zakkant.


A csaj volt hogy horkantott a folyosókon. Voltak "barátai" de nyolcadik év végére ez annyira megromlott.


Nem rég találkoztam egy régi barátnőmmel volt osztálytársammal (most vagyok kilencedikes)és mondta hogy a csaj azt mondta neki addig ő nem megy oda senkihez amíg hozzá nem mennek oda. Így pedig nem nagyon lesznek barátai ://

2014. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem minden közösségben van egy-két olyan ember akinek soha nem sikerül igazán beilleszkednie.

Van egy lány osztálytársam, aki 7. óta nem volt képes barátokat szerezni magának. (Most vagyunk 11.-esek...)

És nem hinném hogy a másik 30 emberrel van gond. :)

Szóval szerintem őt gátolhatja valami abban, hogy normálisan tudjon illeszkedni :)

2014. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen en vagyok az

Mindenkivel beszelek meg normalis vagyok veluk megis kirekesztenek kibeszelnek felnek tolem egy ket kivetellel. Egesz evben bantott a dolog es megkerdeztem az egyiket hogy miert van ez azt mondta hogy mivel soha nem hazudok ezert nagyon nyers tudok lenni es felnek mert nem ismernek en viszont ugy fest nagyon jol ismerem oket. Az evek alatt kifejlodott bennem hogy tudom ki a szemet. Azzal halalom meg hogy adom a hulyet kozben mindemkirol mindent tudok a tudas hatalom . Attol felnek hogy a szemukbe mondom az igazat es kizokkennek a fellegvilsgukbol...

17/L

2014. szept. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!