Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi órát szoktatok egy...

Ti mennyi órát szoktatok egy nap tanulni és házi feladatot írni?

Figyelt kérdés
gimnázium,szakközép,szakiskola,főiskola vagy egyetem? Hányadik osztály? Fiú vagy lány vagy?

2014. szept. 19. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Én általában hazaérek pihenek fél-1 órát majd neki állok, az adott napnak a háziját megcsinálni ( így értelemszerűen nem kell következő napra házit írni) és ezt mindig betartom. Utána másnapra megtanulom az anyagot, úgy, hogy ha kihív felelni vagy röpdolgozatot írunk akkor 5-re tudjam, na meg persze az előző leckéket is átnézem. Egyébként én nyelvis vagyok szóval van 5 óra német 2 angol, de emelet még járok oroszra is abból van 2 órám egy héten, és még mellette járok még 2 matek és 2 kémia órára szóval nem szoktam unatkozni. Általában házival együtt olyan min 2 órát de legtöbb esetben 3 órát szoktam tanulni és ugye még vannak ezek a korepek stb. Egyébként pont fogorvos akarok lenni ezért is járok kémiára. Ja és kitűnő vagyok, és voltam. 16/F 9.-es vagyok. :)

2014. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gimnázium, végzős vagyok és egyelőre semennyit sem tanulok. Majd meglátjuk, hogy mi lesz... xD 19/l
2014. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!