Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom most lett 18 éves és...

A lányom most lett 18 éves és nagyon megváltozott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mióta betöltötte a 18-at minden péntek és szombat este elmegy a barátaival kocsmákba, 12 körül ér legkorábban haza..rászokott a dohányzásra, és van néhány furcsa ismerőse ( akik nagy valószínűséggel kábítószereket is használnak).. + összejött egy fiúval is.

Múltkor találtam egy nyugtát mosáskor a nadrágzsebében, vett 3 pohár vodkát, 2 sört és 2 pohár bort..


2014. szept. 21. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
örülj, hogy mindezt nem 13 éves korában csinálta :) Kipróbál dolgokat, ez szerintem nem olyan géz.
2014. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Majd leszokik erről. Én is 18 éves koromban változtam meg. Elkezdtem iszogatni haverokkal - mértékkel persze -, sokszor kimaradtam éjszakára, volt, hogy legjobb barátnőm apja keresett engem a szüleimmel, mert "eltűntem". Mostanában megint a régi vagyok. Két év telt el. Kései lázadó, ez ellen nem tudsz mit tenni, minden gyerek átesik rajta.
2014. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Eddig tudtad nevelni, most jön majd az, hogy mennyire sikerült értékrended nyomni a fejébe. Azt csinál, amit akar, te max. drukkolhatsz, hogy elég infót adtál át neki ahhoz, hogy végül ezt is ügyesen túlélje.
2014. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólók... örülj, hogy csak most kezdte :) nekem is volt bulizós időszakom ennyi idős koromban... szerintem teljesen természetes.. összejött egy fiúval? 18 évesen? mi ezzel a baj?:) a nyugtára meg annyi: nem biztos, hogy mindet ő itta meg... lehet fizetett egy kört... és ő volt pl aki csak sört-vagy bort ivott... éjfélre már otthon van.. ezzel sincs semmi gond... ennyi idősen a többség hajnalban esik haza...
2014. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ennek most van itt az ideje. mit csináljon szerencsétlen, üljön egész nap a szobájában? :)
2014. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom előtte nem engedtétek sehova. Se normális házibuliba, 8-9-re otthon kellett lennie még szombaton is... Nem élte ki magát... Most, hogy megteheti, mert 18, így meg is teszi.
2014. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
uhh, én 15 évesen voltam ilyen, 2-3 év alatt ki is éltem magam... tuti eddig tiltva volt mindentől és most már felnőtt, nem parancsolhatsz neki úgy és kihasználja.
2014. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindent már 14 évesen elkezdtem... így 21 éves fejemre már szégyenlem, hogy milyen tróger voltam. Örülj neki, hogy csak most kezdte el ezeket a dolgokat, 18 éves, felnőtt, azt csinál magával, amit akar.
2014. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 18 voltam és még anyuékkal éltem, azt hallgattam, hogy amíg ott lakom az ö házukban akkor addig az lesz amit ök mondanak. A barátomtól akivel évekig együtt voltunk, eltiltottak, sorolhatnám. A vége az lett, hogy tönkrement a kapcsolatom, és 20 éves koromban fogtam magam és elköltöztem egy nagyon távoli országba.

Szerintem hagyd, hogy éljen, ne akard beszabályozni, nem fog ez sokáig tartani. Ha ezelött más volt, akkor vissza fog térni az akkori énjéhez. Szerintem most csak ki akarja próbálni, milyen ez a nagy "betöltöttem a 18-at" szabadság. Ja, és tuti meghívta a barátait egy körre, nem ö itta meg a vodkát sört és bort. Annak másnap észrevetted volna a nyomait ;)

2014. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!