Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5,5 éves lányom magatartása...

5,5 éves lányom magatartása teljesen megváltozott, rossz irányba, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Eddig annyira jó gyerek volt. De most, mintha elvágták volna. Rá kell szólni, hogy köszönjön, semmi nem tetszik neki. Mindent kritizál. Húzkodja a száját, vállát mindenre. Szemtelenül beszél, velünk is. Semmit nem akar megcsinálni, amire kérjük. A ruhák nem megfelelőek neki. És még sorolhatnám. Szinte mindenbe 180 fokos fordulatot vett. Odáig jutottunk, hogy a szép szó, a megbeszélés már nem használ, de tényleg, semennyire. Leültem vele többször, elmagyaráztam neki a dolgokat és következő pillanatba, mintha nem is mondtam volna semmit. Megőrülök! Sajnos rá kellet húzni a fenekére, ez használt. Egyből tudta, hol a helye. De ezt nem akarom, mert akkor ennek mi lesz a folytatása?

2012. jan. 13. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szia teljesen megértem átéltuk de fiuval.Egyszeruen mi is így csináltuk "sajnos" 6 honap mire megtort a gyerek.Nagyon nehéz volt de kemények voltunk most meg gyonyoru élmények vannak vele.
2012. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap például összefirkálta a falat.
2012. jan. 13. 09:53
 3/6 zkriszti3 ***** válasza:
Az én gyerekeim is próbálkoznak, feszegetik a határt. Ilyen estben egyszerűen nemet mondok nekik ha szeretnének valamit. Fiam nagyon szeret a vízben játszani, de ha előtte veszekszik nincs játék. Több hasonló dolog van csak elfelejti, ezért sűrűn helyre kell tenni.
2012. jan. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
EZ már nem határfeszegetés, hanem az idegek játéka. Ma a szőnyeget firkálta össze filctollal. :( Megkérdeztem tőle, hogy tudja-e, hogy mit csinált? És, amikor csinálta tudatában volt-e tettének, azt mondta, igen. Ez szörnyű!!
2012. jan. 13. 17:44
 5/6 zkriszti3 ***** válasza:
Előző vagyok. A fiam a frissen festett falat rajzolta össze feketével. A lányom a lámpát és a buráját törte darabokra.
2012. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Megszállta az ördög.


De egyébként tényleg ijesztő, hogy nem lehet tudni, ki a gyereke az embernek, lehet hogy előző életében sorozatgyilkos volt, és most is folytatná.

2012. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!