Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a lányom alvása és természe...

Kíváncsicska kérdése:

Ha a lányom alvása és természete egyik napról a másikra megváltozott akkor ha vissza is áll az is egyik napról a másikra fog történni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy (én a 3 hós oltáshoz tudom kötni időben)a lányom már átaludta az éjszakát.Ez hirtelen megváltozott.Volt hogy többször kelt és sokkal nyűgösebb is .Egy időben úgy aludt reggel 7ig hogy éjfél körül még megébresztettem etetni aztán ezt elhagyva este 10től minimum reggel 6ig aludt.Az a kérdésem hogy most akkor megint kezdődik előlről vagyis ébresszem hogy tovább aludjon vagy ugyanúgy visszaállunk mint ahogy "leszokott " róla?
2012. márc. 18. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is dettó ez volt. 2-3 hó között már az egész éjszakát végigaludta, majd valahol a 3 hós oltás után visszaállt minden a "régire". 3-5 hóig utolsó kajcsi este 8-9 volt, éjjel 3-4-kor sajnos újra kaja, majd reggel 6-7.

1 hete elkezdtem a hozzátáplálást, krumplipüré a sláger (én ebédre és vacsira adok), s amióta ez van, azóta újra átalussza az éjszakát. Utolsó evés 8, következő reggel 6-7. Kérdésedre a válaszom, illetve a javaslatom, hogy igen, kezd "előröl", ha ez nektek bevált (éjjeli ébresztés), aztán ez úgyis megfog változni, mert ő maga be fog állni szépen.

2012. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekunk is a 3 honapos oltas ota kelt ejjelente akar 3szor is, elotte max.1szer, a doktorneni fejlodesi ugrassal magyarazta, es lehet benne valami, mert napkozben is gyakrabban kert enni, most 4,5honaposan egyik naprol a masikra megvaltozott, sokkal jobb a helyzet mint elotte, ha neked bevalt az ejjeli ebresztes en kezdenem ujra
2012. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!