Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a lányotok...

Mit szólnátok, ha a lányotok egy ilyen cipőt szeretne sulis cipőnek?

Figyelt kérdés

Már nézegetem őket egy hónapja,amikor sportcipőt vettünk,mondtam is anyának,mondta,hogy rendben,legközelebb kapok egy ilyen cipőt! :D

Akkor még nem tudta,hogy sulis cipőnek szeretném,és nem alkalminak,alkalminak mindenki megengedné gondolom,de suliba járással lehet,hogy más a helyzet!


[link]


Elég pontatlan a kérdésem,szóval én most a magassarkú része miatt tettem fel a kérdést,nem azért,mert elegáns,mert alapjába véve elég 2 in 1 öltözködési stílusú vagyok,de mostanában az "nőies" stílus jobban érvényesül :)


Előre is köszönöm :)


...ja,és most kezdtem a gimit :D


2014. szept. 21. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem olyan különleges ez a cipő, hogy alkalminak lehessen nevezni. Viszont borzasztó kényelmetlen lenne egész nap ebben tengni-lengni, pláne, ha lógsz az óráról és a folyosón rohangálsz a tanárok elől. Kopog, és kitörik benne a bokád. Szóval elég magas, nem is egészséges, főleg, ha a táskád tele van pakolva könyvekkel meg mütyürökkel, tesicuccal. Felelésnél sem túl kényelmes, mert még feltűnőbb vagy benne, és sokat kell ácsorogni. Arról nem is beszélve, hogy a tömött buszon, villamoson teljesen rá kell majd tekeredned a korlátra, hogy egyben maradj. Vedd meg, de hordani nem fogod tudni minden nap.
2014. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

Amúgy nem lógok,és nem rohangálok senki elől :D

2014. szept. 21. 11:16
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló cipőm, mikor még anno középiskolás voltam. Néha napján felvettem ilyet farmerhoz, semmi rossz dolog nincs benne, teljesen normális cipő és nem kirívó a suliban sem. Csak nem egy kényelmes viselet, ha valaki állandóan ilyenben jár, ezért én is zömében inkább laposabb cipőben vagy sportcipőben jártam, de volt ilyen is, néha hordtam ilyet is. Szerintem semmi gond nincs vele.

Szóval nekem is engedtek ilyet a szüleim és én sem szólnék semmit, ha lenne vagy lesz egy lányom (amúgy fiam van:)), ha ilyet akar néha húzni a suliba gimibe vagy középiskolába.

2014. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mindennap tuti nem hordanám, kényelmetlennek találom ebben rohangálni egyik teremből a másikba, mosdóba stb. Mert bár jól mutatna az egyenruhánkkal, nem vagyok az ilyesmi híve, inkább egy laposabb talpút választok.:) 17/L
2014. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

14 évesen én ennél magasabb cipőket hordok iskolába.

De nem mi/én vagyok az édesanyád,ha ő nem engedi meg,nem tudsz mit csinálni.

2014. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,egyáltalán nem kihívó,nem is igazán alkalmi jellegű,bár elegánsabb meg farmeros viselethez is jó.Nőies,tetszik,ha ilyet akar majd a lányom,meg fogom engedni neki.
2014. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igaz nekem nem tetszik, de semmi különöset nem látok rajta. Nem olyan magas és nem is kihívó, bár ettől függetlenül nem ajánlom minden napra. Néha pihentesd is a lábad egy kicsit.


Az én anyukám megengedte volna, de ez semmit nem jelent, mert a tiédet nem ismerjük.

Ha ezt nem is akarja megengedni akkor köss kompromisszumot, egy kisebb sarokra, vagy éktalpúra talán könnyebben rálehet beszélni.

2014. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Hát ebbe semmi elegáns nincs simma utcai cipő, miért ne lehetne suliba járni benne, vagy pici sarka aztán annyi. Mondjuk elég csúnya.
2014. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Engedni talán engedném ha lenne lányom, de nem örülnék neki. Nem az a túl kihívó, majdnem k*rvás fazon, de elég magas ahhoz hogy kényelmetlen legyen napi használatra. Reggel a buszon, vagy napközben a teremről-teremre mászkálás, büfébe rohanás közben millió esélyed van egy jó kis bokatörésre. Egész nap mászkálsz vagy állsz, megfájdul benne a lábad. A kopogás miatt egy km-ről hallani lehet hogy jössz, ami hossú távon másoknak idegesítő, neked meg kínos. Gondold ezt át mégegyszer. 16/L
2014. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
93%
Hááát... Ez egy 9.-es lányt szerintem borzasztóan öregítene.
2014. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!