Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hogy reagálnátok,...

Kamaszok, hogy reagálnátok, ha a suliban kötelező lenne az egyenruha? Szülők, nektek mi a véleményetek az egyenruháról?

Figyelt kérdés
Nekünk kötelező, bár én nem Magyarországon lakok, és bár már megbékéltem vele, kíváncsi vagyok, kit hogyan érintene az ilyesmi.:)

2014. szept. 22. 13:47
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
0%
Szicsó Petra, te vagy az? :D
2014. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ha engem kérdezel, a válaszom nem, még közel sem.:)
2014. szept. 23. 18:31
 23/31 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon nem örülnék neki, mivel imádok öltözködni (annak ellenére is, hogy nincsenek több tízezres darabjaim), egyedül a stílusom az, amire büszke vagyok. Annak tudok ötülni a legjobban, ha valaki megdicséri a ruhámat. Az öltözködés sok mindent elmond az emberről. És itt most nem az anyagi helyzetre gondolok, hanem a stílusra, ízlésre, személyiségre.

Szóval én nagyon, de nagyon utálnám.

16/L

2014. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%

Egy dolgot nem értettem sosem az egyenruhában.

Kap mindenki egy darabot év elején.

Kisebb, általános iskolás gyerekek simán leeszik magukat, összekoszolják játék közben, és nem moshat minden nap a szülő.

Kamaszoknál pedig a hormonok miatt erősebb az izzadás, az iskola utolsó két hónapjában már első nap teleizzadják, járjanak abban még 4 napig, ami izzadt, ragad, büdös?

2014. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyenruhából annyi garnitúrát vesz a szülő, amennyit megengedhet magának, csakúgy, mint utcai ruhából.
2014. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%

Eret vágnék.

Lehet nekem itt jönni az egyenlőséggel, de inkább neveljünk a kölyökbe elfogadást. ELFOGADÁST. Nem azt, hogy "fúj nekem Nike-m van, neked csak kínaid, akkor én most utállak".

Én se verem magam a Nike cipőmre, csak azért mondom, nem lehetetlen.

Tehát visszatérve, gyűlölném az egyenruhát. Pont.

14/L

2014. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, attól függ, hogy milyen az öltözet. Ha valami "öltönyösebb", akkor akár még szívesen hrodanám, mert elegáns, de ha valami béna szokásos ünneplő, annak nem örülnék. 15/f
2014. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
77%
Annyira utálnám, hogy el sem szeretnék menni az iskolába...
2014. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25%

Először felháborodnék, de utána rájönné higy nagyon is jó, mert:

nem piszkàlnak a ruháid miatt!

2015. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha olyan egyenruha lenne, mint amilyeneket az animékben hordanak, imádnám :D
2015. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!