Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elolvasnátok a 16...

Szülők! Ti elolvasnátok a 16 éves lányotok naplóját, ha takarítás közben a kezetekbe kerülne?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap anyum pakolászott a szobámban, és a naplómat át tette egy másik helyre, de nem tudom, hogy beleolvasott-e. Ti mit tettetek volna a helyében?


Amúgy normális vagyok, nincsenek velem problémák.



2014. szept. 23. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

én anyum simán elolvasta vissza is élt vele apának elmondta, meg a mai napig szememre vet ezt azt

és ő szerintem elvette, nem csak a kezébe került

2014. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem en beleolvasnek, lennek annyira kivancsi ra. De ugy inteznem hogy a lanyom ne jojjon ra.
2014. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Én múlt héten pakoltam a lányom szobájában, mert kórházban volt, és rendet raktam, hogy tiszta szobába jöjjön haza. Az íróasztalon volt a naplója, nyitva.

Először fel sem tűnt, hogy az a naplója, csak akkor amikor elolvastam azt a három mondatot ahol épp nyitva volt. Semmi lényeges nem volt benne csak annyi, hogy holnap megy kórházba, és nagyon fél a műtéttől.

Ennyit olvastam el. Becsuktam, a fiókba tettem, és ennyi. Magánszféra a napló és nincs jogom belekotnyeleskedni. Amikor hazajött meg is mondtam neki, hogy én tettem el, de tiszteletben tartom a titkait, így nem olvastam el.

2014. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasnék bele. Nem tudom az anyukád milyen típus, szerintem ezt úgyis érzed, hogy beleolvasott-e. Az enyém biztos beleolvasott volna :D
2014. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit beleolvasnék biztos. Pár mondatot. Nem bírnám megállni. Én is sok naplót írtam fiatalabb koromban és tudom milyen hülye voltam, nem felejtettem el. Így biztosan nem találnék benne olyasmit amin meglepődnék vagy kiakadnék. Egyszerűen csak jó lenne megbizonyosodni róla, hogy jól érzi magát és nem szenved. Én anno nagyon sokat szenvedtem, minden éjjel bőgtem évekig,a naplóim szomorúsággal voltak tele. Azt hiszem az én gyerekeim nem ilyenek vagyis nagyon remélem. Naplót még nem találtam csak verseket. Azok tetszettek.
2014. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Ja de nem is kutattam, nem szoktam a szobájukban pakolászni. Max ha elviszik a sminkcuccomat és azt kell megkeresnem.
2014. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Tuti nem bírnám megállni, hogy ne olvassak bele. Legalább két mondatot... de aztán eltenném és eléggé bűntudatom lenne.. :/
2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Én csak akkor olvasnék bele, ha valami komoly probléma (drog, rossz társaság, stb) gyanúja merülne fel. Egyébként nem. Egy 16 éves már majdnem felnőtt, de lelkileg nagyon törékeny. Félnék, hogy ha elveszítem a bizalmát, nagyon nehezen nyerhetném vissza.
2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon-nagyon kiváncsi lennék, de legyűrném magamban ezt (legalábbis ez a tervem, még nincs gyerekem, de nagyon szeretném ha ezt be tudnám tartani), mert tudom, mennyire szorongtam h valaki beleolvas... és mennyire kiakadtam amikor megtudtam, hogy anyám rendszeresen olvassa:S Azok az én gondolataim, kis szerencsétlen tiniproblémáim voltak, amiket senkivel nem akartam megosztani, vagy nem így... kell egy hely ahol úgy írhatjuk ki magunkból ezeket, ahogy kijönnek, és kész - ez nem azt jelenti, hogy nem beszéljük meg senkivel a dolgainkat, de az már más, először "meg kell rágni":) Amúgy iszonyú pletykás és "infóéhes" vagyok, ezért nehéz lesz megállni, de nem lennék büszke magamra mint anya, ha ezt nem állnám meg...
2014. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvasnám el, mert a párom levelezését sem kutatom stb.

Tégy úgy, mintha észre sem vetted volna és kész.

2014. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!