Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem kellenek barátok, szerelme...

Nem kellenek barátok, szerelmek, úgy vélem csak csalódnék bennük, meddig mehet ez így tovább?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Undorodom a fiúktól,férfiaktól,a lányok meg egyszerűen maradjanak távol. Egy nagy kérdésen gondolkodom egy ideje; Mi a fene értelme a szerelemnek ha egyszer úgyis vége?!

Az emberek szerelmesek lesznek,járnak,szakítanak,sírnak,szerelmesek lesznek,járnak,szakítanak,sírnak,és tovább. Míg a végén azon kapják magukat hogy megöregedtek,mögöttük gyerekek,unokák,és sok-sok csalódás. Férjhez mennek a nők,gyereket szülnek,előbb utóbb vagy a nő vagy a férfi megcsalja a másikat,és itt a vége. A gyereknek ez rossz dolog,ha felnő valószínűleg vele is ugyan ez lesz. Igaz szerelem nem létezik.

Barátok,a barátok addig jók amíg számíthatnak ránk,kivételék mindig vannak,de a többségük azt nézi,nekünk mivan. Átéltem,tudom.

Így magamra maradtam,másra nem számíthatok,másban nem bízhatok. Emberekkel általában nem kommunikálok,elfoglalom az osztályban az utolsó sor utolsó padját az ablak mellett,és élem az életem. Aki erre a két kérdésemre választ tudna adni,szerelemre és barátságra,annak nagyon megköszönném.



2014. szept. 28. 18:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Az egyik legjobb időtöltés
2014. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még nagyon, azért gondolod így. :)
2014. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Én is pont így gondolom sajnos.. pedig azért idősebb vagyok nálad. Nem hiszem, hogy ez a gondolkodásmód korhoz kötött, viszont idővel lehet hogy megváltozhat a véleményed.


16/L

2014. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a fiúktól egyáltalán nem undorodom. :D

Előző voltam

2014. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Míg a végén azon kapják magukat hogy megöregedtek,mögöttük gyerekek,unokák,és sok-sok csalódás."

Jobb a másik verzió? "Míg a végén azon kapják magukat hogy elment mellettük az élet, megtagadva tőlük minden emberi érzést, minden érzelmet és földöntúli boldogságot."

2014. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"Mi a fene értelme a szerelemnek ha egyszer úgyis vége?! "

Látszik, hogy nem voltál még szerelmes. :) A szerelemben rengeteg nagyszerű dolog van. :) Egyszer úgyis rájössz :)

"Igaz szerelem nem létezik."

De létezik, csak nem olyan, amilyennek a nyálas, amerikai filmekben látszik. Persze, nincs olyan, hogy soha semmi gondjuk nem akad, de olyankor megoldani kell a problémát, nem pedig gyorsan kihátrálni a kapcsolatból. Annak tényleg semmi értelme.

"Barátok,a barátok addig jók amíg számíthatnak ránk,kivételék mindig vannak,de a többségük azt nézi,nekünk mivan. Átéltem,tudom. "

13 éves vagy, ne csinálj úgy, mintha egy rossz tapasztalattól máris bölcs és tapasztalt lennél. Volt egy ember, aki kihasznált. Ne, és? Van kismillió másik ember, aki viszont arra vár, hogy te legyél a legjobb barátja, aki mindig számíthat rá. :) Hidd el, nem minden ember rossz.

"élem az éltem."

Ez így nem élet. Az ember társas lény, szükséged van barátokra.

"Aki erre a két kérdésemre választ tudna adni"

Nem tettél fel kérdést, de azt hiszem válaszoltam.


Ha mégis szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan. :*

2014. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem vannak
2014. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elküldte... Szóval.Nekem vannak igaz barátaim,őket imádom.:) Rájuk tényleg számíthatok,és ők is rám.

A szerelem része tényleg igaz! Én már voltam szerelmes,de MINDIG csalódtam! nem kell az,hogy még nem voltam igazán..de,voltam de átvertek/megcsaltak/hazudtak/kihasználtak. Mostmár csak váltom a nőket..:D hittem az igaz szerelemben,de olyan nincs.:)

Márcsak váltogatom a nőket,mint a zoknit.:D jól ézem magam így.:DD

Lehet utálni/lepontozni,de nem magamtól lettem ilyen.:D

16/F

2014. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és sokat fog még változni a véléményed!!ettől szép az éler,h szeretünk annyi élményt és boldogságot nyújt a szerelem,h kár lenne lemondani róla és igazabol nem is lehet mert jön magától és nemtudsz mit tenni elle:))igen vannak szakítások és aztan az emebr elfelejeti..de aztan jön majd valaki aki veled marad és lesznek gyerekeitek ami a legnagyobb bolodgsag lesz az életedben:)ha jól sikerül akar le is élheted az életed a gyereked apjával!de ilyeneken neked meg nem kell fondolkozni!!
2014. szept. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát mert addig se unatkozik az ember.


Mondd, sose voltál magányos? Na, az emberek magányosak, azért kell sokaknak a társaság, mert elég szar dolog a magányosság.


Nekem mondjuk nincs olyan igazi barátom, akinek mindent elmondok, de sok haverom, spanom van, illetve sok kicsit felületesebb kapcsolatom.:)


A barátokban meg azért csalódsz, mert elvárásaid vannak velük szemben... Nekem nincs olyan ember az életemben, akiben 100%-ig megbízok, de attól még beszélek másokkal, csak nem mondom el az összes titkom, ennyi.

2014. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!