Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudok ezzel a helyzettel...

Nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni, pedig szóltam már neki. Mi lehet a megoldás szerintetek? EZ bunkó stílus?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm, ahol csak vásárolunk így beszél: pl.: "egy szénsavas vizet"..köszi! Az utóbbi időben ez elkezdett zavarni. Mondtam már neki, hogy mondja hogy "szeretnék" vagy valami, de nem használ. Csak szerintem bunkó ez a dolog vagy más is így vásárol?

Remélem érhető :D 17/L


2014. okt. 5. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Te nagyon unatkozhatsz. o.O
2014. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is bunkó stílus.

Én már hallottam, hogy az eladó (szerintem jogosan) visszakérdezett, hogy KÉRSZ???!!!

2014. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell olyan önérzetesnek lenni. Már második nyáron diákmunkáztam eladóként. Van aki udvariaskodik, van aki nem, nem vettem a szívemre, az emberek sokszor sietnek, feszültek, idegesek. Ha elkezdenék hasonló bunkó stílusban visszakérdezgetni azzal se nekem se a vásárlónak nem lenne jobb, csak egy újabb perc telik el fölöslegesen.

Amúgy is aki egész nap emberekkel foglalkozik (márpedig egy eladó ezt teszi), annak ezt pontosan tudnia kell, különben nem alkalmas a feladatra.

2014. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az meg kicsit tenyérbemászó,hogy "Jónapot kívánok egy szénsavas ásványvizet kérekszépen. köszönömszépen"

"Egy szénsavas vizet,köszi"-->

1)Ha úgy mondja,egyáltalán nem lekezelő.

2)HA az eladó előtte megkérdezi,hogy "Mit kérsz?" akkor főleg nem lekezelő

2014. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadiknak igaza van. Nem túlzottan hatott meg engem sem a jófejkedés, ha ilyen helyzetben voltam a szolgáltató oldalon.
2014. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Komolyan nincs más dolgod, mint ezen gondolkodni?
2014. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Normális esetben úgy kéne,hogy egy szénsavas vizet szeretnék vagy kérnék egy szénsavas vizet,pofán vágnám aki nem képes odabiggyeszteni egy "lécci"-t vagy azt,hogy kérek/szeretnék,igen bunkó nagyon
2014. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joza ***** válasza:
Szerintem fontos kérdés (37/L) A munkahelyem büféjében dolgozó kislány sokat panaszkodott, hogy milyen méltatlan, amikor úgy kérne, hogy annyit mondanak: sajtos szendvics.Egyetértek, utasító a hangnemtől függetlenül. A barátnőd használjon igéket.
2016. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!