Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szót értetek kamasz korú...

Szót értetek kamasz korú gyereketekkel? Ha vannak vitáitok, mik azok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Velem voltak: miért nem tanulsz (mindig kitűnő voltam), kikkel barátkozol és miért, ezek tök rossz gyerekek (valóban azok voltak), miért csavarogsz folyton, miért nem vagy többet itthon (nem voltam sokat, mindig olyan este 7-re mentem haza. Nagy része jogos volt, bár végül semmi károm nem származott belőle. Viszont a tanulással kapcsolatos szekírozások miatt még a mai napig se mindig hallgatok a szüleim aggályaira és tanácsaira.
2010. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
5%
Hát témáik az a Nézd meg az annyát,kúrd meg a lányát
2010. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én szót értek, de van amiért ötször kell szólni( elpakolás, fogmosás, "szépírás" tanulás beindítása). Vita, a számítógép előtt töltött idő és a tv kikapcsolásának esti egyezményes ideje körül van, meg a mennyit ehetek még ebből abból.Na az problémás.
2010. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
mennyit ehetsz ebből abból? Éheztetnek?
2010. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

:O:O éheztetnek???!!


nekem soha nem mondják meg a szüleim hogy mennyit ehetek.. ez nem normális! ne éheztesd szegény gyereket! honnan tudod te azt hogy őneki mennyi kajára van szüksége??:O:O az ilyen szülőktől áll fel a hátamon a szőr, már bocsi.

2010. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mazlista vagyok, egy tunderi anyukam van,de azert:


Neha-neha elofordul, hogy megszol valami miatt, de azt is joggal(: A szobamban mindehol konyvek, agy/szekreny alatt, de neha a furdoszobatol kezdve, egeszen a hutoig... mindehol kepes vagyok szetszorni a jegyzeteimet, konyveimet.Ilyenkor szokta megjegyezni, hogy egy kicsit jobban is odafigyelhetnek.(:

18/L

2010. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Azért nem mindegy hogy mivel zabálja magát a gyerek. Gondolom a a korlátozott mennyiségü életfogyasztás az egészségtelen ételekre van. Anyukám mai napig rámszól ha klátja hogy egy 5 literes csokifagyivla vonulok ela szobámba vagy aznap telezabáltam magam édeséggel.

15 éves erős akaratú,néha meggondolatlan lány vagyok és igen vannak nézeteltérések a szüleimmel, de a követelményeket teljesitem, szeretet megvan, jó családi háttér megvan. Nincs olyan dolog vagy probléma amit ne tudnék velük megbeszélni. Ha tirpák,tiszteletlen vagyok néha rámorditanak de ha kultúráltan adok hangot a véleményemnek meghallgatnak. Az a lényeg szerintme hogy a szülőnek legyen tekintélye és amikor kell legyen szigoru igenis foglya a kezét akkoris ha 16 éves mert tapasztaltabb.De ne legyen ezredes mert akkor a gyerek úgyse aztcsinálja amit a szülő mond..


azthiszem ennyi. : )

2010. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, kicsit elfelejtettem írni kicsit értelmetlen lett, elnézést tényleg, csak rohantam vele nagyon. : ) elözővoltam
2010. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!