Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 12...

Szülők, ti engednétek a 12 éves lányotoknak, hogy így öltözzön?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem semmi izé nincs benne, nekem tetszik de anya nem engedi mert hogy túl durva nekem meg emós meg nem tudom még mi baja vele...


2014. okt. 7. 21:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
nem. de nem azért mert 12 éves hanem azért mert ez egy ronda felszerelés kortól függetlenül
2014. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
nem, mert ronda és elönytelen.
2014. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a felsővel van bajom, még ha nem lenne rajta a hosszú lógó, úgy jobb lenne, de az a rövidnadrág, harisnyával borzasztó. Ilyen hidegben, nem igaz hogy nem lehet normálisan öltözni.
2014. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A lánc túl sok, anélkül még elmenne ez a szerelés.
2014. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

hasonlít kicsit ahhoz a dolog, amikor a kicsik tükör előtt anya cipőjét próbálják, tényleg nem 12 évesnek való szerelés


keresed a magad stílusát, nemhiszem, hogy csak ez az egy ötleted van



http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2014. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%
Én nem engedném, mert 1. még kicsi vagy ilyen ruhákhoz, 2. bűnronda, és nem akarom, hogy a lányom hülyén nézzen ki.
2014. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Én sem engedném.Szerintem nem ribis,de nem 12 évesnek való öltözék.Nekem annó 12-13 évesen anyukám nem szólt bele,hogy mit veszek fel,aztán most 25 évesen ha visszanézem a régi fotókat ég a fejem,hogy milyen idiótán ki tudtam öltözni.Örülj neki,hogy anyukád törődik veled,hidd el jót akar neked és nem azért tiltja pl ezt a ruhát,mert bosszantani akar téged,hanem mert látja,hogy nem neked való,nem áll jól és nem szeretné ha előnytelen ruhát viselnél.
2014. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
egy 12 éves kislánynak ez SOK. Én sem engedném.
2014. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Julie S ***** válasza:
73%
Szerintem nem gaz ez a szerko. En engednem.
2014. okt. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
Miért akar minden 10-12 éves úgy kinézni és úgy viselkedni mint egy felnőtt ember?:/ Inkább örülnének,hogy gyerekek lehetnek,mert amikor felnőnek,"sokan"nem győzik visszasírni gyermekkorukat... Nem csak azért nem engedném mert kihívó,ez a kisebb gond vele,hanem azért sem mert totál hülyén néz ki. Nem passzolnak a darabok,és ha ezt vennéd fel kedves kérdező,én biztos nem azért néznélek meg az utcán mert milyen jól nézel ki,hanem azért mert Rettenet egy ilyen gáz szerkó,egy 12 éves lányon... Saját magad érdekében mondom,"mert nem néz ki jól" hogy ne vedd fel!!!
2014. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!