Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 12...

Szülők, ti engednétek a 12 éves lányotoknak, hogy így öltözzön?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem semmi izé nincs benne, nekem tetszik de anya nem engedi mert hogy túl durva nekem meg emós meg nem tudom még mi baja vele...


2014. okt. 7. 21:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Erről a szettről biztosan lebeszélném, mert elképesztően igénytelen, láthatólag egy olcsó utánzata a grunge-goth öltözködési stílusnak.
2014. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Amennyiben az lennék, semmi kifogásom nem lenne ellene. Nekem is problémáznak, hogy "Jaj,teljesen fekete, az acélbetétes bakancs az nem jó, nem kéne kést hordanod magadnál". Egyáltalán nem durva, az emóstól nagyon távol áll, hiányzik belőle hozzá a rózsaszín meg a lila(meg akkor a Paint mesterkurzust sem kellett volna elvégezni mert a hajad takarná az arcod).
2015. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!