Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 12...

Szülők, ti engednétek a 12 éves lányotoknak, hogy így öltözzön?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem semmi izé nincs benne, nekem tetszik de anya nem engedi mert hogy túl durva nekem meg emós meg nem tudom még mi baja vele...


2014. okt. 7. 21:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
ez pont hogy nem a túlzóan felnőttes öltözködés, és pláne nem néz ki 21-nek. A kedves válaszadók láttak már 21 évest? A láncot nem engedném, nem is feltétlen mert kihívó, hanem mert balesetveszélyes. Bármibe beleakadhat az utcán, közlekedési eszközön vagy a suliban, jobb esetben csak a ruhád szakad el, rosszabb esetben elesel vagy lerántasz valami értékeset. Egyébként-nyilván ha veszel rá pulóvert vagy kabátot-akkor elég meleg (nyilván más is szokott télen szoknyát hordani), és takar is mindenhol ahol kell. Aki emiatt megerőszakolna, az megtenné farmerban vagy apácaruhában is.
2014. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem de még egy 14 évesnek sem engedném.
2014. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt dolog! 12 éves kislány vagy, ráérsz még az önkifejezésre.
2014. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Azok az össze vissza lógó láncok eléggé szarul néznek ki
2014. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
40%
ez valami hihetetlen ocsmány. tuti kiröhögnek ezért
2014. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kihívó, de ez minden ember számára relatív. Én 12 évesen már böven bőrcuccokban jártam, és engem nem erőszakoltak meg, pedig kinéztem 18-nak.
2014. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

12 évesen még talán túl fiatal vagy hozzá. Bár, ha abból indulok ki, hogy nem egy olyan 12 éves kislány futkos az utcán, akik miniszoknyában, köldökig érő dekoltázzsal feszítenek... akkor ez még egész tűrhető.


Ami meg az emóst illeti: minden gyereknek kell valamilyen szubkultúrába tartozni. Éld meg a kamaszkorod, anyukádnak meg fel a fejjel, 18-20 éves korodra kinövöd. :)

2014. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
94%
A kor teljesen mindegy, elég ízléstelen, igénytelen és ronda szett ez, a lánc nélkül is borzalmas lenne.
2014. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem kihivo ez a felso, egyszeruen csak rettentoen ronda.
2014. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ha a lányomnak ez tetszene, megengedném! Szerintem egyáltalán nem k..vás! Harisnya a rövidnacival szerintem tök rendbe van, a felső meg nem kivágott, nincs ki belőle semmije... Szóval nem értem, miért ne viselhetné... :) Na így már nem engedném el sehova 12 évesen: [link] ;)
2014. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!