Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyetemista lanyotok mennyi...

Egyetemista lanyotok mennyi zsebpénzt kap? Az enyém 40 000 + utazás iskola. Szerintetek csökkentsem le ezt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 16:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

ebből fizeti:

- kozmetikus

- lábgyanta

- smink

- ruhái 90 százaléka

2014. szept. 15. 16:15
 2/18 anonim ***** válasza:
14%

Szűzanyám, nekem ennyi a gyes+családi, sőt kevesebb.

Ez iszonyatosan sok pénz, bár ha milliomosok vagytok, akkor gondolom nem számít, ebbe nőtt bele ő is sajnos.

2014. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
85%
Nem tudom, hogy csökkentsd e. Én is ennyit adnék,ha tehetném... :/ Szóval ez sok mindentől függ.
2014. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg úgy véled, a nagy részét (nem az egészet!) szerinted is értelmes célokra kölni, nincs értelme csökkenteni szerintem.
2014. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Tehát ez csak extra ra megy? Emellett fizeted neki az albérletet, kaját, vagy otthon lakik es el tartod, gondolom. Kicsit sok. Nem fogja megtanulni a penz értéket....
2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de igazából ezen felül nem vásárolunk neki. Kaját azt otthon eszik azt mi vesszük de így külön neki nemigazán. Laptopot kapott most mert a régi elromlott és szükség volt rá
2014. szept. 15. 16:19
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Ha megteheted, hogy ennyit adj, ne csökkentsd.

Itt olyan válaszokat fogsz kapni, hogy semmit ne adj, elmúlt 18, menjen dolgozni, éljen meg maga...


Én napi 10000-et kapok, plusz a benzinpénz, lakás számlái, külföldi utazások.

2014. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
otthon lakik. és vett magának egy kiskutyát ( szoba) yorkshire kisebb fajta. őt is ő tarta el a pénzéből
2014. szept. 15. 16:21
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha belefér, hogy odaadd neki ezt havonta, akkor ne csökkentsd.

Az én véleményem szerint viszont ez túl sok egy diáknak. Én a felét adnám neki havonta, a másik felét félretenném egy számlára, és amikor lakásvásárláshoz ér el, odaadnám neki.

2014. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
így viszont nincs kéregetés hogy erre kell arra kell. bulikra is van neki, magára is, kutyá se kerül pénzembe ( nyiratni kell a kutyát 2 hovonta, sampon, kaja) ez is pénz. és így ezen felül nincs pénz kéregetés
2014. szept. 15. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!