Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy 17 éves gimnazista lány egy 20 éves egyetemista fiúval jár?

Figyelt kérdés
a legjobb barátőmről van szó, kicsit féltem mert szerintem egy 20 évesnek mások az igényei
2014. febr. 3. 15:44
1 2
 1/15 manó2211 válasza:
83%
sztem teljesen normális. Arról meg hogy a fiúnak mások az igényei,úgyis tudomást fog szerezni. De ha a fiú tényleg szereti,meg fogja érteni,hogy a tempója még kicsit gyors a lánynak. Ha meg nem,az nem érdemel egy lányt sem,ott kell hagyni a p*csába.....
2014. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

17 évesen nem gáz egy 20éves fiúval járni. Ennyi idősen ha a fiúnak más igényei vannak is már 17 évesen nagy baj ha kielégíti azt? Gondolom nem 1 hét utan teszik meg de mar nem gyerekek végképp.

Miért baj ez számodra?

2014. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Már miért ne lenne normális?

Én 17 voltam, mikor volt egy párom, aki 23 éves volt. Ő nem is volt egyetemista, hanem már dolgozott. És a szüleim sem szóltak egy mukkot sem, kölcsönösen kedveltek minket, csak aztán jött néhány gond, ami miatt szétmentünk.

Amúgy mégis milyen más igényei lehetnek egy 17 és egy 20 évesnek? A 20 éves még nem akar házasodni és gyereket vállalni, mint ahogyan a 17 éves sem, és egy 17 éves is ugyanúgy élhet már nemi életet, mint a 20 éves. Akkor mégis miben térnének már el az igények?

De amúgy, ha valami miatt mégsem passzolnak össze, az úgyis kiderül.

Nem lehet, hogy egy kicsit irigy vagy a barátnődre?:)

2014. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális. Hát remélem a fiúnak már megjött az esze és ugyanaz az igénye mint a 17 éves lánynak. Kúrni mindenki szeret.
2014. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Köztünk 5 év van a férjem javára és 16 voltam mikor összejöttünk. Teljesen normális. Egy 17 éves igényei már nem sokban különböznek egy 20 évesétől :))
2014. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozom. Teljesen rendben van.

Nem egy 13-14 éves lányról beszélünk,hanem egy 17 évesről.

2014. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem okés, 17 évesen azért már talán tudja mi a dörgés, és hogy mikor mit engedhet... Szerintem nincs vele baj:)
2014. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normális, sőt, mivel a fiúk később érnek, így 2-3 év korkülönbség kell is...

Ennyi volt a korkülönbség köztünk is, és ennyik voltunk, amikor első komoly kapcsolatom lett. 4 évig tartott. Hát szerintem egyeznek az igények, nálunk egyeztek :)

Sógornőm 15 volt, amikor megismerte a bátyámat, aki akkor volt 19. Azóta eltelt 16 év, és azóta szép és boldog család lettek...


Szóval ez aztán teljesen rendben van!!!

2014. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem 17 már nem fiatal egy 20 éveshez annyira,alatta (17 alatti lány és 20on éves fiú)igen csak ritka a jó kapcsolat,és a kellő érettség,de szerintem 17-20 teljesen jó párosítás.
2014. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
teljesen normális, a lányok gyorsabban érnek mint a fiúk, így nem csoda, hogy idősebb érettebb gondolkodású fiúval van.
2014. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!