Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti megbíznátok egy...

Anyukák! Ti megbíznátok egy 20 éves egyetemista korrepetátorban és gyermekfelügyelőben?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy nyáron belevágnék, de nem tudom, mennyire van rá igény, valamint hogy akadály lehet-e a korom.
2011. máj. 2. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Így, ebben a formában nem... Talán ha korrepetítor-ként említetted volna magad... Nem bíznám a gyerekemet olyanra, aki hibásan tudná csak korrepetálni.
2011. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok anyuka, de ha nem egy 38 éves nő korrepetálna matekból, lehet jobban menne... :P (lány vagyok....)
2011. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi nem kor alapján választottunk tanárt a lányomnak és fiamnak.Ha megbízhatónak gondollak és azért a tanulmányi átlagod (a korrepetált tantárgyból) kiváló akkor nincs akadály.A mostani tanáraik is mind fiatalok és kifejezetten örülök neki jobban öszhangban vannak és tanulni is még ugyan úgy tanultak,mint pl ahogy 40-50 éve tanulták a matekot az emberek elég sokmindenben eltérhet a maitól.

Szerintem a korodat tekintve nincs akadály csak bizonyítanod kell.

2011. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nyelvtanra és irodalomra gondoltam. Mindig is jó voltam belőle, a tanáraim is csak jót tudnak rólam mondani, valamint már publikáltam is irodalmi téren több ízben, szóval a tudás meg van, csak nem tudom, mennyire akadály a korom. Amúgy bölcsészhallgató vagyok és tanulok pedagógiát, pszichológiát, neveléstant is.
2011. máj. 2. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka,de bíznék.Engem 22 éves korepetál:) és ő jobban tudja a matekot is,mint tavaly a 60 éves..-.-
2011. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az számít hány éves vagy hanem az hogy mennyire vagy felkészült és hogyan tudod végezni a munkádat.
2011. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!