Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves vagyok és megjött....

14 éves vagyok és megjött. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el anyának hogy Megjött? Az az igazság hogy anyával még Sosem beszélgettünk ilyen lányos dolgokról.....nem akarom megmondani neki de fogalmam nincs hogy tartsam ezt titokban SOS
2014. okt. 12. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"anya, képzeld menzeszelek"
2014. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah..XD Csak nem szeretném ha mindent elmagyarázna...ak már inkább a tanár XD
2014. okt. 12. 20:25
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Anya, képzel nagylány lettem.


vagy


Anya, ezentúl vegyél nekem is betétet


vagy


Anya, nekem kicsit előbb jött a mikulás.

2014. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mikuláás XD
2014. okt. 12. 20:28
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Elég szomorú hogy anyukád nem kèszített fel erre a dologra.Ne titkold mond meg neki hogy vegyen neked is betétet mert innentől szükséged lesz rá.Ha a terhességről sem beszélgettetek akkor vigyázz mert innentől teherbe is eshetsz ha nem védekeztek.
2014. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
anya megjött. légyszives ezentúl nekem is vegyél betétet.
2014. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sincs jó viszonyom anyukámmal,nem igazán kommunikálunk.

DE

Felkészített még 9 éves koromban a menstruációra.

12 voltam mikor megjött,nagyon rosszul voltam előtte (és máig mindig mielőtt megjön)

Odahívtam a mosdóba megkérdezni,hogy akkor ez most az-e mondta,hogy igen. És ennyi:) Miért lenne olyan nagy dolog,megmondani anyukádnak,hogy megvan? Mond el neki simán,hogy szeretnéd ha ilyen meg ilyen betétet venne neked,mert megjött.

És,szerintem hallgasd végig mit mond a menstruációról mert biztos vagyok benne,hogy nagyon sok mindent nem tudsz róla ami fontos.

2014. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Anyukádnak eddig nem tűnt fel, hogy még nem jött meg neked?
2014. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Anya, az a helyzet, hogy ezentúl nekem is kell betét.


Mi olyan nagy kunszt ebben? Bármilyen kevés kommunikáció van kettőtök között, ezt ha így elmondod neki, semmi bajod nem lesz. :)

Azt meg nekem ne mondd, hogy előbb állsz oda a töritanárnőd elé, hogy megjött, mert nem hiszem el.:D

2014. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit "izgultam" de aztán behívtam a mosdóba és annyit mondtam, hogy megjött.
2014. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!