Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves vagyok és megjött....

14 éves vagyok és megjött. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el anyának hogy Megjött? Az az igazság hogy anyával még Sosem beszélgettünk ilyen lányos dolgokról.....nem akarom megmondani neki de fogalmam nincs hogy tartsam ezt titokban SOS
2014. okt. 12. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"Anya ma nekem is megjött, legközelebb vegyél nekem is betétet légyszi" Valami komolyan nincs rendben a családoknál ha a gyerek fél elmondani hogy menstruál...
2014. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán megmutattam neki. Megmutatta hogy hogyan rakjam be a betéte és kész.
2014. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%
Figyi , 12 vagyok velem ugyanez volt a helyzet, de mondok egy nagon jó dolgot!: Írj Neki egy hosszú levelet, mindenről amit eddig nem mertél elmondani neki, közte pár érdekes sztorival és tedd be a postaládátokba! Én is ezt tettem az egyik reggel suliba menet, és mire hazaértem volt a postaládában egy boríték amiben a levele és pár t.b. volt! Ez szerintem egy okos gondolat! (én ezt már nem először tettem!)
2014. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utoló......ez jo ötlet...koszi
2014. okt. 22. 20:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez hülye ötlet. A kommunikáció teljes hiánya. Beszélgetni is így szoktatok egymással? O.o Atyaég, miért nem lehet ezt szóban közölni a szülővel? Hiszem vele élsz együtt, a vére vagy.
2014. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!