Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zsebpénzkiegészítésként...

Zsebpénzkiegészítésként szeretnék angol korrepetálásokat vállalni. Szerintetek hol érdemes elkezdeni reklámozni magam?

Figyelt kérdés
Vagy fekete munka, hogy nincs rá képzettségem? 12. osztályos vagyok, C1 típusú angol nyelvvizsgával, holnapután teszek szintemelő érettségit, magyarázni tudok, úgyhogy képességem lenne rá...

2014. okt. 14. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben először a suliban próbálkoznék. Szólhatsz az angoltanárnak is hogy vállalsz korrepetálást, és ajánljon téged ha valaki keres, ha van valami hirdetőtábla-szerű, oda is kitűzhetsz egy cetlit elérhetőséggel. Esetleg az általános sulid angoltanárához is visszamehetsz hogy "hirdessen" a diákjainak. Ha ez nem elég, akkor egyéb iskolák környékén is ragaszthatsz ki hirdetéseket, vagy hozzád közeli forgalmas csomópontok, BKV-vonalak köré.
2014. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ált. sulim messze van és nem vagyok pesti, de a többi ötlet bejövős, kipróbálom! :)
2014. okt. 14. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól összeszedte az én ötleteimet is :) Ezen kívül azt még megteheted, hogy kiírsz egy posztot facebookra, és a segítőkész ismerőseid továbbadják az információt, megosztják mindenkivel vagy az olyan ismerőseikkel, akik esetleg épp angol korrepetálásra vágynak :)
2014. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Túl sok zsebpénzt ne várj ebből. Legalábbis, akinek esze van, az nem fizet "korrepetálásért". Aki nagyon akar angolul tanulni, az összeül az osztálytársaival és korrepetálják egymást ingyen, - aki meg pénzt is szán rá, az ennyi erővel inkább egy képzett tanárnak fizet érte, nem egy most érettségiző diáknak.


Magyarázni meg én is tudok, bármiről amit csak akarsz, a csillagászattól az afrikai törzsi szokásokon át a szájsebészetig. Úgyhogy képességem meglenne rá. Add meg a témát, ami érdekel, és a címedet, megyek, tanítalak. 2000HUF/45 perc plusz útiköltség, a bolondnak is megéri.

2014. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

<< Esetleg az általános sulid angoltanárához is visszamehetsz hogy "hirdessen" a diákjainak. >>


A tanári diplomás, általános nyelvészeti tárgyakban képzett, angolul mesterfokon beszélő és méltán ebből élő tanár hirdesse a kontár feketekonkurrenciát, ami higítja a saját szakmáját, és végképp elássa a nyelvtanítás amúgy is megtépázott megbecsülését?

Hú, ez húzós ötlet...

2014. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó xddd
2017. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!