Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez belefér egy 15-16 éves...

Ez belefér egy 15-16 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lányom. Szokott bulizni es ott alkoholt fogyaszt meg szerintem cigizik. Ez belefel szerintetek?:)

2014. okt. 22. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromtól mehettem bulizni, ott nem ittam alkoholt és nem cigiztem (saját döntésből), de nagyon jól éreztem magam.
2014. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

ugyanezt műveltem 15-16 évesen.

az alkoholt kinőttem 25 évesen, a cigit önszántamból tettem le 1 évvel a tervezett baba előtt, a bulizásaim alkalmával pedig kiéltem magamat, és megismertem azt a fiút, akivel 10 év együttjárás után most ünnepeltük 2. házassági évfordulónkat :) és ahelyett hogy most kezdenék bulizni, már 3 hónapos a csöppségünk :) az osztálytársaim nem buliztak ennyi idősen...ehelyett most buliznak a családalapítás helyett.

2014. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszönöm a választ:)
2014. okt. 22. 17:23
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a cigizés és az alkohol nem fér bele sőt 15 évesen a bulizás sem.
2014. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Relatív , hogy kinek mi fér bele. Én eléggé fogva voltam és kicsit lázadtam is.. 15 éves koromtól jártam "bulizni". A diszkó meg ilyen helyek nem nagyon vonzottak, Én rock koncertre jártam, de azt sem rendszerességgel.

De amikor meg tehettem mentem , mi leginkább kint voltunk az ismerőseimmel a lakótelepen vagy be ültünk egy bárba ha hidegvolt.

Annyi idősen fogyasztottam alkoholt is , nem vittem túlzásba csak addig ittam amíg jól éreztem magam. Mindig megvártam , hogy kicsit kijózanodjak és úgy mentem haza. Dohányozni 17 évesen kezdtem de mint az előttem szóló , Én is leraktam önszántamból 20 évesen mert a párommal babát terveztünk. A kisfiam most 6 éves , a kislányom 4 :-)

Teljesen egyet értek az előttem szólóval , inkább élje ki magát most a lányod mint 25-30 évesen mikor már családot kellene tervezni és dolgozni

2014. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nem olyan nagy baj mindez amit írtál, HA: tudja, hol a határ! Pár szál cigi + néhány korty pia 15-16 évesen belefér, én is kipróbáltam, nagy gebaszba sosem keveredtem, figyeltem magamra. Így 32 éves fejjel azt gondolom, összeteszem majd a két kezem, ha az én gyerekeim csak ugyanennyire próbálkoznak majd ezekkel a dolgokkal.
2014. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A dohányzást nem kéne erőltetni. No meg az alkoholt sem túlzottan.
2014. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hát amíg tudja hol a határ és van magáért kellő képpen esze addig ok. sajnos kevés ennyi idősről mondható ez el
2014. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%

A lányod idióta ha ezt csinálja.....

Büszke lehetsz rá....

Egy NORMÁLIS 15 éves lány

2014. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Kedves utolsó 15 éves lány.

Meséld már el, ugyan miért lennél Te normálisabb mint a kérdező lánya?

Gondolom Te annyira fogva vagy otthon, hogy féltékeny vagy a kérdező lányára ezért véleményezted ilyen szarkasztikusan.

Mivel jobb az szerinted , hogy majd 30 évesen rád jön a bulihatnék, ihanték a nem kívánt gyereked mellett , a munkád mellett és a férjed mellett..

Inkább élje ki magát most mint akkor mikor már teljesen másra kéne koncentrálnia

2014. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!