Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az orvos diétát írt elő,...

Az orvos diétát írt elő, tehát semmi nehéz kaja, olyanokat kell ennem pl: párizsi, virsli, krumpli stb. : D Ebbe belefér a mandarin és a sajt? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párizsi, virsli pont nem jó ilyenre, tök fűszeres, és bele van darlva minden. Akkor már inkább egy kis natúrba kisütött hús. Ha tejtermékeket ehetsz, akkor bele.
2011. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bele. A párizsii pedig nem fűszeres.
2011. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért írta a diétát.
2011. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú mikor nekem diétám volt akkor inkább ilyen kekszeket ehettem meg csirkemellet,meg fűszertelen kajákat. Nagyon rossz volt.

De szerintem belefér,legalábbis én ettem akkor is mandarint. Bár nekem volt egy listám is ,hogy miket ehetek.

2011. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az összes gyümölcs és zöldség belefér!

a sajból csak a sovány, tehát olyan 30% alatt!

2011. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párizsi, virsli - tele van zsírral, mesterséges adalékanyagokkal, cukor is van bennük, gyakran szója is, gyakorlatilag nem sok értelmes tápanyag. Érdekelne, milyen diéta ez? Miért kell diétáznod?
2011. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!