Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a párnap még belefér vagy...

Ez a párnap még belefér vagy lehet okom aggódni, hogy esetleg most sikerült egy babát összehozni?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után elkezdtem ismét szedni fogamzásgátlót, mivel nem rendszeres a ciklus és van, hogy hónapokig nem jön meg, a doki tanácsára azonnal elkezdtem szedni, nem vártam meg, hogy magától megjöjjön. Beszedtem a 21 szemet, csütörtökön az utolsót és azóta sem jön meg.

2014. aug. 31. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha holnapig nem jön meg, tesztelj. Mennyi időt vártatok a szexel miután bevetted az első gyógyszert?
2014. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hetet,nem rég csináltam tesztet de az negatív lett.
2014. aug. 31. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat egy het alatt nem alakul ki a vedettseg...a betegtajekoztatot legalább elolvastad ? Azt nem össze vissza kell ám szedni, a doki nem véletlenül mondta, mikor kezdd el.
2014. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztató szerint már az első naptól védettséget nyújt, egyébként a Mistral nevű tablettáról van szó. Persze,hogy nem véletlenül mondta, ezért is kezdtem el szedni, mivel az ő javaslata volt,hogy ne várjuk meg,hogy magától megjöjjön,mert ki tudja mikor jön meg,így azt mondta,hogy azonnal elkezdhetem szedni,ahogy kiváltottam.Így is történt.
2014. aug. 31. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs ugy ertettem, hogy nem ugy szedted be ahogy a doki javasolta. nem ismerem ezt a tablettat de az enyem egy nagyon modern tabletta volt , kis hormontartalommal es az is kb egy honap utan nyujtott vedettseget. az orvos is igy mondta. de egy nap...ilyet meg nem hallottam. csinalj tesztet aztan kiderul.
2014. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen dokikat ( nekem is volt ilyenhez közöm)!!! Valami oka van annak h nem jön meg. Miért nem keresi inkább az okát, ahelyett h fog.gátlót ad??? Úgy gondolja az majd megoldja a problémát?

A legjobb lenne szerintem ha visszamennél hozzá.

Annak h terhes vagy, szerintem nem sok az esélye, de persze nem zárható ki...

2014. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ősrégi fajta volt, de az is egy hét után védettséget nyújtott....tuti nem lehet baj. Amúgy nekem a gyógyszer abbahagyása után 4 napra szokott megjönni, és az első szemig tart. Szerintem ne aggódj, meg kell hogy szokja a szervezeted...
2014. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem bírtam ki, hogy reggel teszteljek,ezért csináltam és negatív lett. Amúgy PCOS nevezetű betegségem van,ami elég rég óta tart 2012 novemberében derült ki, sorra jártam rengeteg dokit,nem sikerült megoldást találni,szedtem rengeteg gyógyszert,de semmi. Így ismét felkerestem egy dokit, aki azt javasolta,hogy kezdjem el ezt a gyógyszert szedni,mert ez segít meghozni és a PCOS-re is jó.
2014. aug. 31. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

A PCOS-re nem jó a fogamzásgátló.Csak elfedi a tüneteket és megvonásos vérzést okoz nem menstruációt.

PCOS betegséggel endokrinológushoz kell fordulni.A hármas kezelés (diéta,sport,metformin) szokott segíteni.

2014. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahha, és ezt a nőgyógyászok száza eddig miért nem említette? :S az ész megáll,hogy annyi mindenen keresztül menve eddig senki nem említette. Köszönöm szépen, utána járok.
2014. aug. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!