Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 18 éves lányotoka...

Elengednétek 18 éves lányotokat egy nyelvi tanfolyamra Londonba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én el, bár nem sokat tudtunk meg a kérdésből erről a tanfolyamról, de ez egyrészt tényleg jó lehetőség nyelvtanulásra, másrészt külföldön tapasztalatot szerezhet, megismerhet egy csomó embert, más kultúrákat stb... a lányod 18, felnőtt, szerintem megbízhatsz benne. ha van rá anyagi keretetek, engedd el.
2014. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


ez lenne az :)

2014. okt. 23. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ebből semmit nem tudtunk meg!
2014. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-3 hétre menne, és egy fogadó családnál lakna, a csoporttal lenne nyelvi órák, illetve sok program is.
2014. okt. 23. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
En elengednem,Mar nem olyan kicsi,szerintem tud magara vigyazni.meg az nem olyan veszesen sok ido amugy sem.talan mas lenne a velemenyem ha egy tanevet szeretne ott tolteni.
2014. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én először egyedül 16 évesen voltam. Akkor pont Londonba mentem! Azóta 2x voltam.


Én koleszban laktam, nem nagyon ellenőrizgettek minket(mint a családban, bár 18 évesen már ott se vigyáznak rád, hisz nagykorú vagy) de így se csinált senki semmi rosszat. Egy nap általában 3-4 óra tanítás van utána programok. Nálunk összeverődtek egy 8-10-en és voltunk egy kis csapat. Nagyon jó volt! London biztonságos ha betartod a "szabályokat" amik lényegében ugyan azok mint itthon. Nem mászkálsz olyan helyeken (NAPPAL SEM) ahol nem kéne, főleg nem egyedül. Éjszaka pedig mindenhol csapatban. Rendőr nagyon sok van szerencsére, kedvesek és segítőkészek ha eltévednél, és nem az van, mint itthon, hanem tényleg végzik a munkájukat. Eltévedni egyébként szerintem nagyon-nagyon nehéz mert minden ki van írva, mindenhol térképek stb. stb.


Szóval szerintem kihagyhatatlan élmény és mindenképp menj el:)

2014. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemhogy elengedném, hanem egyenesen küldeném, ha van kedve, nekem pedig pénzem rá szülőként. Tanuljon csak önállóságot, elvégre felnőtt...tőled miért kell engedélyt kérnie a lányodnak ilyesmire felnőttként?
2014. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze hogy elengedném
2014. okt. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!