Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Joggal gúnyolnak az iskolában,...

Joggal gúnyolnak az iskolában, azért, mert nincs mellem 12 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 14:26
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%

hali!! abszolút nem kell emiatt stresszelned! az én tapasztalaton szerint ugyanis aki tini korában nagyon jól néz ki, felnőtt korára "elvirágzik".. nálunk volt egy csaj, akit cikiztek, mert nem volt melle.. és most sokkal jobban néz ki, mint az, aki akkori menők.

meg.. volt, hogy egy csúfolójának a folyosón behorpadt a melltartója.. illetve a szivacs! :D az egész suli rajta nevetett :D

ne aggódj, egész biztosan egy nagyon szép nő leszel, nem kell siettetni, és nem kell erőltetni! eljön még a Te időd!! és ha nem lesznek nagy melleid, az sem baj.. sokaknak a kisebb jobban tetszik (nekem is) :)


21/f

2010. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Figyi én 14 éves vagyok és a mellem=a 0-val. Néha deszkának hívtak meg ilyenek, de nem figyeltem rájuk és egy idő után abbahagyták. :))
2010. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
A kedves Kérdezőnek üzenem, hogy nagy ívben tojja le a csúfolódókat. Ettől nem leszel rosszabb! Lehet valakinek dinnye méretű melle, de ha emberileg egy nulla, mindenki utálni fogja...hidd el, nőni fog, lehet, hogy 1-2 éven belül lekörözöd a többi lányt XD
2010. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez teljesen nem rajtad múlik. Ha valaki csúfolni akar, akkor úgy is megtalálja azt a dolgot, amivel csúfolni tud, néha nem is jogosan. Én pl: 15 éves vagyok, C-s melltartót hordok, és azzal csúfolnak, h deszka vagyok. 12 évesen az a ciki, ha 2 görögdinnyéje van vkinek. Ilyen korban csak azoknak szokott nagy lenni akik hájasak. Ha csúfolnak, ne foglalkozz velük.
2010. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok és nekem sincs semmi... A legbosszantóbb, hogy az összes lánynak az évfolyamban van... Engem is csúfolnak miatta, és nagyon rosszul esik. Szerintem a mai gyerekek már általában előbb érnek mint régen.

Próbálj úgy öltözködni, hogy ne a melleden legyen a hangsúly pl. vegyél fel nagy fülbevalót, vagy vmi szép csizmát és talán elterelődik a figyelem a melleidről.

Az egyik bnőm mondta, hogy a jó fiúk nem a melleid alapján ítélnek.

2010. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
szerintem ne foglalkozz velük. mikor a többieknek már lógni fog a melle neked még mindig kerek lesz
2010. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

fejeltsad el őket

legalább neked lesznek IGAZ barátaid, akik nem csak a melleid miatt haverkodnak veled

sok nagymellű csajnak azé van annyi barátja meg ismerőse me a 'melle vonzza őket'. de ezek rendszerint átevrik őket meg minden

szal nagyobb esélyel lesznek igazi barátaid is

és úgyis elkedz majd még nőni a melled

2010. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
nyugi az nem ciki,lehet még nagyobb lessz sokkal mint a többieknek ez igy volt az én osztályomban is egyik lány nagyon "fejlettlen volt" a többi pedig igen,de végül most ő lett a legszebb és "legfejletteb" lány,szinte minden fiu csak ugy tapad rá :D
2011. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!