Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd, hogy behozza...

Megengednéd, hogy behozza barátját?

Figyelt kérdés
Januárba tölti lányom a 14-et.3 hónapja ismerkedett meg egy 16 éves fiúval.Most már jönnek a hidegek és ugye már nem tudnak kint találkozni.Sétálni szoktak meg a parkba ücsörögni.És ezért kitalálta,hogy behozza.Nem tudom ,hogy engedjem e .Az apja azt mondta,hogy ide nem jöhet még.De nem szeretnék a lányommal ezért veszekedni.Első barát első szerelem.
2014. okt. 27. 06:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért jobb az apjának, ha kint fáznak, vagy ha a 14 éves lánya mások otthonában hempereg? Naná, hogy beengedném őket, fel sem merülne, hogy nem, már rég meg tettem volna. Kint befagy a fenekük!
2014. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Termeszetesen bejohetne - eddig se kellett volna kint lenniuk, ha nem akarnak. Ottalvas kizart, de johetne siman napkozben,
2014. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
az elso szerelem igen hosszura tud sikerulni a rozsaszin kod miatt, jo ha apuka elfogadja hogy a lanya felnott. inkabb logjanak az utcan vagy koltsek kavezokra uditokre feleslegesen a penzt?? nana hogy beengednem a sracot, legalabb szemmel tarthatnam oketn kimondottan jol esne a megszavazott bizalom h a lanyom elem mer allni a sraccal ;)
2014. okt. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg inkább ülj le a lányoddal, és beszélgess vele arról, hogy egy olyan kapcsolat, amiben csak parkban ücsörgés és séta létezik, mint program, nagyon hamar válik unalmassá. Ajánlj neki programötleteket a hideg időre - egy mozi, bowlingozás, egy teázó stb.

Egyébként én megengedném, hiszen nyilván én is szeretném megismerni a barátját. Filmezni, beszélgetni tudnak úgy is, hogy nem zárják magukra a szobaajtót, teszem azt akár a nappaliban ülnek le. Hívd át egy ebédre, és akkor apuka sem fog hisztizni, hiszen inkább a családhoz jön, és nem a lányoddal bezárkózni.

2014. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden pénzbe kerül, teázó, bowling, mozi... miért kellene mindig a srácot is terhelni? Mert apuka nem nézi jó szemmel, hogy filmet néznek és csókolóznak a kanapén, ugyanmár! Előbb-utóbb fel kell ismerni és el kell fogadni, hogy felnő a lány. 14 évesen egyáltalán nem fura, nem ritka és nem is elítélendő egy tini szerelem.
2014. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megengedném. Örüljetek, hogy a lányod bízik bennetek. Legalább ti is megismeritek a fiút.

Azt nem engedném, hogy bezárkózzanak a szobájukba, vagy késő éjszakáig ott legyen a fiú, de miért ne beszélgethetnének nálatok?

A tiltás csak dacot vált ki. Ha nem engeditek, akkor találkoznak másutt, és lehet, hogy a lányod hazudozni kezd nektek. Ne játszd el a bizalmát.

2014. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bar a sztorim nem mai ez mar 13eve tortent.

14eves voltam mikor oszejottem az elso nagy szerelemmel.tenyleg full rozsaszin kod.:-)7evet voltunk egyutt.18evesen ahogy veveztem a kozepsulival osszekoltoztunk.egy kis 25nm es lakasba de annal boldogabban.:-)aztan szep lassan rajottunk h ez mar kihult,valtozunk mind a ketten.es elvaltak utjaink.de mindig jo erzessel gondolok vissta arra az idore.mi olyan ket honap utan mutattuk be egymast a szuleinknek.1ev mulva elvesztettem a szuzessegem.(15ev korai de utana sokaig egyutt voltunk szoval nem bantam meg)

Szerintem neked van igazad,sokkal jobb ha szem elott vannak.:-)

2014. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno nem engedték. Bújkáltunk. Senkinek nem kívánom. Azóta sincs jó viszonyom a szüleimmel.

Én engedni fogom a lányomnak, normális keretek között.

Viszont elbeszélgetnék velük a szexről, a védekezésről, és hogy nekik még korai. Nem tiltva, hanem érvekkel.

2014. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ez komoly? Az én barátom már azelőtt volt nálunk, hogy hivatalosan összejöttünk volna. Persze nem elsőnek, előtte mászkáltunk parkban, moziba mentünk, de tök nyugis feljönni hozzánk és megnézni egy filmet összebújva a kanapén. Anyáék meg nem bánják, mert inkább itt legyünk, mint ők se tudják hol. A legtöbb szülő örülne neki, ha tudná hol van a gyereke.
2014. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze mutassa be,aranyos tiniszerelem,az egymással alvás az kizárt még 3 évig,de szerintem semmi nincs abban,ha jár valakivel,csókolóznak,bemutatja,programokat csinálnak.
2014. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!