Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetséges hogy ilyen életmód...

Lehetséges hogy ilyen életmód mellett valaki sikeresen érettségizzen? ( úgy értem jelesekre, akár emelt szinten is)

Figyelt kérdés
rendszeresen iszik, van hogy hétközben is és hetente füvezik + napi szinten dohányzik
2014. okt. 28. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A dohányzás nem okoz koncentrációzavart, de részegen beszívva már elég nehéz tanulni. Maga alatt vágja a fát, ha nem ismeri fel, hogy egy kitűnő érettségi helyett a detox felé halad inkább. Szánalmas, főleg, hogy lenne esze. Gondolom nem biosz emelt szintre készül, akkor tudná, hogy mit művel magával.
2014. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ilyen osztálytársaim, mindenki leérettségizett, ők is. Mostanra a legtöbbje megkomolyodott (10 éve érettségiztünk)
2014. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem lehetséges. Én sem tanultam, de ami érdekelt, abból kitűnő voltam pl. matek, kémia, fizika, töri, igaz nem füveztem, de a középsulis koleszból majdnem mindenre emlékszem, csak a tanulószobára nem. Van, akinek megy, van akinek 10órás tanulással is csak elvárás marad. Később, azegyetemen meg minden elölről kezdődik szinte és csak az adottság számít, meg persze be kell jutni előtte a felsőoktatásba.
2014. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehetséges.


De az illetőnek azt tanácsolnám, hogyha a fű, vagy az ital gátolja akár egy kicsit is, inkább csökkentse, vagy rendszeresen mondjon le róla (mármint hétvégente, vagy kéthetente oké, de gyakrabban ne), mert a későbbiekben vélhetőleg nehezebb dolga lesz :(


A dohányzás ilyen szempontból talán még nem is gáz, mert az ipari tananyag megtanulását akár könnyíti is, pl. egyetemen.

2014. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még egyetemet is lehet. Ha valaki annyira jó képességű.

De aki már alapból is nehezen tanul, az inkább ne rombolja tovább az agysejtjeit.

2014. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kétlem..
2014. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez képességtől függ, ha valaki egy iq bajnok, akkor bírja ezek mellett is hozni a jó teljesítményt.

Ismerek embereket, akik így végezték a gimit, nem jeles, de összességében jó osztályzatokkal.

2014. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A zöld megnyugtatja attól könnyebben megy a tanulás, nálam másnaposan/ részegen nem játszik a tanulás.. a sima cigi meg nem cinkes egyáltalán.
2014. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
haha! én is végig ittam, még a főiskolát is, azt mondták nem fogok tudni leérettségizni, ahhoz képest jeles lettem mindenből, sőt még diplomám is van. Azóta már rájöttem hogy nem akkor lesz valakiból értelmes ember ha ötös tanuló :)
2014. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!