Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas a nyaram nagyon és az...

Unalmas a nyaram nagyon és az egész életem, hogyan bírjam ezt tovább? Később lehet még valami változás az életemben?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, középiskolába járok még.

Most van nyáriszünet, ami nekem szörnyen unalmas. Egy nem túl nagy településen élek (hosszában és szélességében kb. 3 km a távolság), és nem tudok itt semmit se csinálni. Totál magamra vagyok utalva, nincsenek barátaim, semmi társaságom, mert valamiért nem tudok barátkozni, mindenki ellenséges velem és elfordul tőlem.

Így egyedül kéne feltalálni magam egész nyáron, de itthon sincs semmi amit csinálhatnék, nyári munkát nem tudok ahova elmehetnék, lehetőleg úgy, hogy ne fussak össze munka közben ismerősökkel (szóval bolti munka kizárva).

Az anyámékkal se csinálhatok semmit, vagy dolgoznak vagy alszanak, szóval el nem visznek sehova.

Biciklizni azt szeretek, de a településemet már ezerszer bejártam, meg a környező településekre is elbicikliztem már párszor (persze azt is tök egyedül) így már unalmassá vált.

Így mégis mit csinálhatnék nyáron egyedül, gépezésen kívül? Mert gépen meg itt szoktam levelezni emberekkel, de annak jól láthatóan kb. semmi értelme nincs.


2014. jún. 20. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondhatják rám azt is, hogy internet függő vagyok, de én tökéletesen meglennék internet nélkül, ha lennének emberek az életemben, akikkel elmenjek, és jól érezzem magamat velük. Akkor nem lennék ennyire az internetre utalva.
2014. jún. 20. 10:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi történik, ha összefutsz ismerősökkel a nyári munka közben?
2014. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megszólnak de egyáltalán nem ez a lényeg a kérdésben
2014. jún. 20. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy megszólnak? Menj el dolgozni, legalább pénzt keresel és elfoglalod magad.
2014. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj edzőterembe. Lefoglalod magad 1-2 órára és még szocializálódni is lehet.
2014. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

1. Elmehetsz nyaralni, pl egy biciklitúra, vagy 1-2 napos utazgatás szinte pénzt sem igényel.

2. Kondizz, azt lehet otthon is, vagy futni kimész az erdőbe.

3. Vállalj melót...miért ne futhatnál össze senkivel? Miért szólnának meg? Vagy felétek az egész világ ellened van?

4. Dolgozz otthon a kertben.

5. Tanulj nyelvet, az mindig jól jön, és gépen is megteheted.

6. Tanulj bármit, ami érdekel, barkácsolj, vagy valamilyen programokat, amik érdekelnek megtanulhatsz, addig se csak az idő megy a gépezéssel.


Ezekből minden nap csinálsz valamit, akkor már lefoglalod magad erre az 1-2 hónapra.

2014. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!