Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan illeszkedjek be?

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
most kezdtem a közép iskolát és nem sikerült be illeszkednem, nem volt gólya tábor és a többiek már régebbről ismerték egymást 24-en vagyunk az osztályba sokan már korábban osztálytársak voltak meg együtt buszoznak mer szinte mindenki bejárós.Az elején elkezdtem jóba lenni egy lánnyal utána talált más barátnő és vele kezdet el lenni hiába mentem oda nem akart beszélgetni,elég csendes vissza ha huzodó és félénk lány lettem korábban nem volt bajom a be illeszkedéssel mindig voltak akikkel jóba voltam az osztályba,de most már nem merek oda menni senkihez és úgy érzem nem is kedvelnek,egyik népszerű lány mondta is hogy nem akar velem beszélgetni és senki nincs már egyedül.

2014. nov. 5. 15:01
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem először próbálj meg odamenni szünetekben az osztálytársaidhoz és beszélni velük, ha még így sem hajlandóak veled barátkozni akkor a osztályon kívül barátkozz, ha ledves leszel velük, szerintem hamar megkedvelnek.

2014. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!