Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy a fiú ne...

Mit tegyek, hogy a fiú ne unjon meg engem, és hogy újból érdekeljem őt, úgy, mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem tetszik. Nagyon szerelmes vagyok belé, de nem járunk. Régebben nagyon sokat érdeklődött irántam, viszon ma már nem nagyon. Nem is keres annyit telefonon. Lehet, hogy már megunt és azért. Már elég jól ismer, régi dolgokat nem tudok már magamról mondani, mert már mind elmondtam. Mikről beszélhetönk? Mit tegyek, hogy ne legyek számára unalmas? 15L

2014. nov. 5. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ne erőlködj, azt nem szeretik a fiúk. Légy önmagad, tanulj, sportolj, segíts otthon. Ezzel jól el is tudod foglalni magadat. Majd akad egy olyan fiú, aki jobban tetszik mint a mostani, és aki őszintén érdeklődik utánad. Te fogsz a legjobban csodálkozni, milyen hamar megtörténik.
2014. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Két dolog lehet, kérdező. Vagy nagyon nem jössz be a fiúnak, vagy bejönnél, de nem mer kezdeményezni. Szóval unalomról szó sincs, nem ott van a kutya elásva. Volt már, vagy van a fiúnak barátnője?
2014. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fel kezdemenyezni.:) Vagy van valaki mas a kepbe,vagy csak fel kezdemenyezni.:)
2014. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem lehet erőltetni,ha nem tetszel már neki,mert esetleg rád unt,bár ha nem jártok nem is értem,hogy hogyan unhatna meg,akkor inkább mondj le róla. Régen rossz ha az egyik fél azon erőlködik,és gondolkodik,mit mondjon a másiknak,hogy ne legyen uncsi.Szervezzetek programokat,nem kell állandóan a múltat tárgyalni,beszélgethettek kinek mi a célja a hobbija stb. Ha ennek ellenére is hanyagol akkor hagyd,nem ér annyit.
2014. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!