Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a 18 éves...

Mit szólnátok, ha a 18 éves lányotok barátjáról kiderülne, hogy régen "drogozott"?

Figyelt kérdés

19 éves, 1-2 éve abbahagyta, nem rendszeresen csinálta, és csak füvezett meg 1-2 dolgot kipróbált, de semmi keménydrogot... azt mondja örül hogy abbahagyta, és nem is vágyik rá. Szóval már teljesen tiszta, és értelmes, udvarias, művelt srác, tud viselkedni.

Megpróbálnátok elválasztani őt a lányotoktól? Vagy nem érdekelne? Utálnátok a fiút? Vagy mivel abbahagyta, már nem néznétek le?


2013. okt. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Én nem próbálnám szétválasztani őket.

Nagyon sokan kipróbálják a füvet, van, aki mást is ennyi idős korban (sajnos).

Ha művelt, értelmes fiú, ahogy leírtad, és nem vágyik a "drogra", akkor semmi probléma nincs szerintem.

Ja és nem utálnám,nem nézném le.

2013. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Egyrészt felnőtt lány, hacsak nem valami börtöntöltelékkel van, akkor nem szólnék bele.


Másrészt én ugyan soha nem próbáltam és nem is próbálnám a füvet, de jó pár embert ismerek, akik füveztek, mégis teljesen megbízható, intelligens emberek.


Szóval semmiképp sem ez alapján ítélném meg.

2013. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Kicsit félek, hogy ha ez kiderül, megutálják a barátom.. Szétválasztani nem tudnának, külön lakok tőlük, de szeretném ha jóban lennének.
2013. okt. 8. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálnám meg, mert csak az ellenkezőjét lehetne elérni. (Saját tapasztalat.) Alapvetően bíznék a fiúban, amíg nem ad okot az ellenkezőjére, de oda kell figyelni.
2013. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-a használt valamikor az életében valamilyen drogot. Ez a srác tök átlagos.
2013. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha most normális a srác, akkor semmit. Minek ezt egyáltalán előhozni? Ha nem mondjátok, nem fog kiderülni.
2013. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Naresz válasza:
0%
Megkérdezném, hogy elment-e az esze hogy leállt róla!!!!
2013. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó ott a pont ;) A kábítószerek a legfélreismertebb dolgok a világon. És ez nagyon dühítő tud lenni nekünk keveseknek, akik értjük.
2013. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!