Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kit szeretek és miért van ez?

Kit szeretek és miért van ez?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és 3 éve együtt vagyok a barátommal.Neki a (volt) legjobb barátjával is nagyon jóba lettem,ők pedig örökre összevesztek.Egyikükkel sem lakok egy városban (130)km a táv.A barátommal egy hónapban 3 hétvégét töltünk teljesen együtt.A volt legjobb barátja pedig az én városomban kollégista,ezért őt többet látom.Megtudtam tőle,hogy mgcsalt a barátom,a barátommal pedig csak szombaton fogok találkozni és nem tudom,hogy mit tegyek.Nagon nagy volt a szerelem,most pedig a volt barátja szetelmet vallot nekem,látszik,hogy őszintén szeret.Péntek óta folyamatosan éjjel -nappal beszélünk és tegnap este találkoztam vele és csókolóztunk.Teljesen összeomlottam,nem tudom,hogy kit szeretek.Lehet,hogy csak azért érzem,hogy szeretem a fiúbarátomat,mert most nagy a harag bennem a barátom miatt?A fiú barátomnak pedig nem szeretnék csalódást okozni,mert nem érdemli meg,nem szeretném,hogy miattam szenvedjen.Azt mondta,hogy megérti,ha a barátommal maradok,de nem tudom,hogy mit is akarok.Miért van az,hogy nem tudom eldönteni,hogy kit szeretek?Valaki segítene? Egyik pillanatban a barátom jár a fejemben,a másikban pedig a fiú barátom,és az első gondolatom is,ő volt reggel.A csók jár a fejemben és az,ahogy a szemembe nézett ,amikor elbúcsúztunk és azt mondta,hogy :"szeretlek"!Megőrülök,mit tegyek?

2014. nov. 10. 17:57
 1/8 Legoman válasza:
50%

Én szerintem nyilvánvaló, hogy azzal az emberrel kell legyél, aki nem csak kívülről, hanem belülről is szeret.

Két tojás között is van különbség.

2014. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindketten szeretnek.A barátom nagyon sajnálja ,amit tett,részeg vot egyébként.
2014. nov. 10. 18:18
 3/8 Legoman válasza:
50%
Tudod, hogy nem dönthetek helyetted, mivel nem ismerem őket és nem én voltam ott.
2014. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ezt Neked kell tudnod, mi nem ismerjük a fiúkat.


Próbáld meg reggel, tiszta fejjel eldönteni ilyen "fej vagy írás"-os módszerrel. Kitalálod, hogy az érme "fej" oldala XY, az "írás" oldala PQ, feldobod a pénzérmét és ahogy leesik a földre meglátod, hogy fej vagy írás. És ha dobás közben kicsit reménykedsz, hogy valamelyikőjüknek, akkor máris látszik, hogy ki áll hozzád közelebb. Ez ugyanúgy igaz arra a részére is, hogyha például PQ ("írás") fele van felül az érmének és kicsit jobban szeretted volna, ha a másik oldala van felül (XY, "fej"), akkor is látod, hogy kihez vonzódsz jobban.


Gondold végig, hogy kinek mik (a srácok közül) a jó és rossz tulajdonságai, kiben mit szeretsz/mit nem...stb. Végül összeáll 2 lista és amelyik szimpatikusabb lesz a végén ilyen tulajdonságok, stb alapján, úgy is lehet dönteni.


Bár szerintem ezeket (főleg az 1-t) jobb lenne ha a végső esetben használnád. :)

Gondolkozz rajta, hogy hosszú távon mi lenne a legjobb.

Remélem segítettem, sok sikert. Kívánom, hogy a lehető legjobban dönts.

2014. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
a barátod újból meg fogja ezt tenni, hiába sajnálja most.
2014. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A pénzérmés cuccot akár most is csinálhatod. Bár én azon a véleményen vagyok, hogy ha egyszer megtette, még százszor is megteszi. De ezt tényleg neked kell eldöntened.
2014. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

A fiúbarátodtól teljesen függetlenül dobd ki azt a görényt, aki megcsalt. Az, hogy részeg volt nem indok! Ha részegen halálra gázolsz valakit az utcán akkor az már nem baj?! A részegség semmire sem mentség! Sőt, egy hülye barom amiért nem tudja a saját határait és a tudattalanig lerészegül. Vagy ha pedig nem volt tudattalan, akkor pedig pontosan tudta mit csinált. Szóval legyen eszed!


A fiúbarátoddal pedig nem tudhatod, mi lesz. Szerintem hagyj egy kis időt magadnak, hogy lenyugodjanak a kedélyek. Ha szereted, akkor az idővel csak erősödni fog.

Pár hét, 1-2 hónap alatt semmi nem fog veszni, te viszont kicsit magadra találsz.


Ne kövesd el azt a hibát, mint annyi nő, aki egyik kapcsolatból a másikba ugrik és azt sem tudja a végén ő mit is akar, mik az igényei, elvárásai egy pasi felé.


És ha a fiúbarátod "nyomul", akkor csak állítsd le, hogy ezzel nem fog megszerezni, hanem csak elriasztani. Ismerkedni, közelebb kerülni egymáshoz úgy is tudtok, hogy "nem vagytok még együtt". A "szeretlek"-et meg egyébként se kényszerítse ki belőled, durva is lenne ha egyik héten az egyik pasinak, a másik héten meg a másik pasinak tudnád mondani.


Próbálj a megérzéseidre hallgatni és szerintem a tehetetlenséged most épp azt mutatja, hogy idő kell neked eldönteni, mit is akarsz.

2014. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt a barátod, ha nem, a válasz egyértelmű.

Ha (még most is) annyira szeretnéd a barátod, akkor nem jött volna a képbe a második pasi.

Ezért szerintem jobban jársz a legjobb fiú baráttal. De a legjobb az lenne, ha dobnád a pasid, majd adnál magadnak egy kis időt egyedül, hogy tisztán láss.

2014. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!