Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámulják a biztonsági...

Miért bámulják a biztonsági őrök a vevőket az úzletekben? Olyan feltűnöen titeket nem zavar? Vagy azt feltételezik mindenki lop?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De zavar, de nem tudsz mit tenni ellene. Én Németországban élek és itt nincsenek biztonsági őrök..amikor hazamegyek már a vásárlástól is elmegy a kedvem, mikor bemegyek egy drogériába és nézi az őr, hogy mit csinálok.
2013. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, de ezért fizetik őket. :/
2013. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Rossmann-ban és a DM-ben néha nagyon durván nyomulnak, nem tudom, miért... Máshol annyira ezt nem vettem észre.

Nem tudom, miért ilyenek, nem vagyok lepattant, hogy esetleg azt kelljen feltételezni, hogy lopni akarok...

2013. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na épp ezt nem értem én sem, mivel normalisan nézek ki hogy miért néznek akkor. Van hogy emiatt kijövök a boltból mert besokkallok
2013. júl. 6. 09:57
 5/6 anonim válasza:
mondjuk ezért fizetik őket?! Amúgy meg nem kell velük foglalkozni, ha zavar, az meg negatív diszkrimináció lenne ha a "lepukkantabb" embereket figyelnék csak. Szerintem külsőtől függetlenül akárki lophat..
2013. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a dm-ben megkértem a túlzottan bámuló biztonsági őrt hogy segítsen elolvasni néhány tamponin lévő feliratot. Olyan kínosan érezte magát hogy nem bírt olvasni. Azóta nem bámul ha bemegyek a dm-be
2013. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!