Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 17...

Szülők, ti engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy másfél év után a barátja itt aludhasson?

Figyelt kérdés
A lány áprilisban lesz 18, a fiú már annyi

2014. nov. 12. 22:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Igen,megengedném!
2014. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2014. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
és ha igen, kötnétek feltételhez? pl, aludjon másik szobában, vagy hasonló? és rájuk néznétek időnként?
2014. nov. 12. 22:23
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Masik szoba? Rajuk nezni???? Akkor inkabb ne is engedd meg, ez ultraciki. Enyhen szolva tulzas. Ilyen feltetelt ne szabj, ha nem akarod a lanyod kiboritani. Aludjon vele es kesz. Uristen...
2014. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen megengedném!

De jesszus! Nem kérném hogy aludjanak külön,mert annak mi értelme??!! És dehogy néznék rájuk!!! Tudod d**ni nappal is lehet! Inkább ott csinálják ahol nyugodtak a körülmények!!!

2014. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nem kötném feltételekhez,együtt aludhatnának és nem törnék rájuk állandóan!

De ez én vagyok.Ismerem a lányom és maximális a bizalom kettőnk között.

Igyekszem őt,felnőtt emberként kezelni.

Ő is 17 éves amugy. :)

2014. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Sztem te a gyerek van es kíváncsi vagy mit mondanak. Nem gondolod h anyuddal kéne megbeszélni?? Attól mert pl itt mindenki megengedné lehet ő nem fogja. Nem értem miért itt kérdeznek ilyet minden héten a gyerekek szülők nem biztos h egyetértenek.


Amúgy igen megengedném és nem kötném feltételekhez.

2014. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Szerintem engedd meg, hagyd oket. :) Termeszetesen mindenkepp beszeld meg a dolgokat a lanyoddal, vilagositsd fel, es ertesd meg vele, h hozzad barmikor barmiert fordulhat! :) Erezze, h megbizhat benned, es azt is, h te is benne. Figyeld meg, h igy olyan dolgokat is el fog mondani, amit amugy nem. :) Fo a lazasag! :) Nincs jobb egy olyan anya baratno kapcsolatnal! :)
2014. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

igen.

14 éves koromtól kollégiumban laktam, 16 éves koromtól volt állandó barátom, azt csináltam, amit akartam és amiről nem is kellett volna tudniuk szüleimnek, de mégsem csináltam semmi olyat, amire nem lehetett számítani, vagy felkészülni 18 évesen. Viszont a szüleim normálisan álltak hozzám, nem kellett kerülőutakat választani sem hazudni nekik.

2014. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te teljesen alkalmatlan vagy szülőnek.

Amiket kitalálsz, azoknak tedd az ellenkezőjét.

2014. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!