Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 17...

Szülők, ti engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy másfél év után a barátja itt aludhasson?

Figyelt kérdés
A lány áprilisban lesz 18, a fiú már annyi

2014. nov. 12. 22:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz,amúgy egy szóval sem írtam,hogy ne engedje meg az együtt alvást,sőt azt írtam ne nézzen rájuk,mert van magánéletük,csupán arra hívtam fel a figyelmet,hogy a felnőttség még nem mondható el egy 17-18 évesről,ugyanis egy 18 éves közel nem felnőtt csupán nagykorú,akkor lesz igazán felnőtt ha saját magát látja el és saját háztartása van,maga intézi az ügyeit.
2014. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Szerintem még mind a ketten tényleg gyerekek. Első kapcsolat mindkettejük részéről, és azért szeretném, hogy kedves emlékként gondoljanak majd vissza erre az időszakra, mert a későbbi kapcsolataikban egyre rövidebb lesz a szex alőtti időszak. Másrészt pedig ha megengedem hogy itt aludjon, azzal jóval nehezebb lehet tartaniuk magukat az ígéretükhöz (mert megígérték), és azt sem akarom hogy emiatt rosszul érezzék magukat.
2014. nov. 16. 11:41
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor soha többé ne enged át a fiúhoz mert ott is nagy a kisértés. Vagy egyáltalán ne engedd őket zárt ajtók mögé... Annyira buta vagy. Nem jelent semmit, hogy megígérték. Már valószínűleg rég lefeküdtek (ami teljesen természetes).


Nem értem miért küzdesz ennyire ez ellen. Teljesen természetes, hogy két majdnem felnőtt kapcsolatában megjelenik a szex. Nem lesz nekik rossz élmény ne stresszelj már. Egyáltalán nem olyan nagy dolog a szüzesség elvesztése, mint amennyire mindenki felfújja. Remélem nyomod a lányodba ezt a süket dumád, hogy majd jó bűntudata legyen... Azért a pettinget "megengeded" nekik?...


Idióta.

2014. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
40%
és NEM. NEM GYEREKEK. Fogd ezt fel és engedd a lányodat felnőni.
2014. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!