Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Havonta mennyit költötök...

Havonta mennyit költötök ruhákra? Illetve milyen üzletbe vásároljátok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy 0 Ft-ot. Akkor veszek ruhát, ha muszáj, általában sportboltokban, vagy kínai üzletekben. A turkálókat is szeretem, mert ott többször vannak a stílusomhoz illő ruhák, mint bármelyik másik boltban.
2014. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is csak akkor veszek ruhát, ha szükség van pont vmire. Szóval csak úgy nem megyek el vásárolni, hogy na most költsük a pénzt. Ha kell valami, megnézem több kínaiba illetve new yorkerbe és tallyba, ezt a 2 boltot szeretem, de néha kicsit drága nekünk.

19/L

2014. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam havonta vásárolni, az, hogy mennyi pénzt költök attól függ, hogy éppen mire van szükségem. Nyilván van egy határ, de ez nem rajtam múlik, hanem a szüleimen, hiszen ők fizetik. Kínai boltokban, invázió, new yorker, h&m, c&a. Van pár turkálós ruhám is, de ott nem nagyon szoktam mert felénk nincs túl jó kínálat.
2014. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ. Van hogy akár 50-60ezret is simán, de ha épp nincs szükségem semmire, akkor értelemszerűen semennyit. Most elég sokat eltapsoltam téli ruhákra. Kabát, csizma, pulcsik, nadrágok, egyik se olcsó. De nyáron melegben a legegyszerűbb vékony pamutruhákat szeretem, azok azért nem vészesek.

Az "alap" ruhákat (pólók, nadrágok) leginkább new yorkerben, C&Aban, h&mben, bershkaban, stradivariusban szoktam venni. Kabátot most a Mona Lisában vettem. Cipőket tamarisban, playersroomban. Fehérneműt csakis a triumphban.

2014. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Már 3 hónapja nem vettem semmit. Csak néha szoktam vásárolni, ha kell valami, vagy ha nagyon beleszerelmesedek egy ruhadarabba. Mennék én többször is, csak nincs rá pénzem. De amúgy a Stradivarius a kedvenc boltom, de szeretem még a New Yorker-t is, a Tally-t, a Pimkie-t, és hasonlókat. A kínaiakat és a turkálókat ne kedvelem, szerintem undorítóan néznek ki azok a ruhák, egyedül eBay-ről szoktam még rendelni néha.
2014. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára augusztus elején vettem bármit, akkor is csak edzésre nadrágot meg pólót. Szóval tényleg jó ideje nem vettem már úgy ruhákat, talán nyár elején. Most viszont volt szülinapom, kaptam pénzt, szóval úgy fest az eddig gyüjtött pénzemmel együtt van negyvenezrem, és nagyon szükségem van már pár dologra, szóval el is fog fogyni.

Tehát változó... Általában ott vásárolok ahol látok valami jó cuccot. Igazából bárhol.

2014. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Átlagot nem tudok mondani, mert volt már, hogy 0 ft-ot, de olyan is, hogy 100ezret.

Régebben havonta jártam nagyobb ruhabevásárlásra (nálam az a lehetőség nem játszik, hogy csak nézelődök, és megveszek 1-2 dolgot, csak azt, ami igazán tetszik; mivel kisvárosban élek, és a legközelebbi hely, ahol vannak normális üzletek, 1 órányi autókázásra van), olyankor olyan 30-40 ezret hagytam ott. Közben, ha nagyon kellett valami, akkor megvettem itthon.

Most kb. ugyanez van, csak havonta helyett 2-2,5 havonta. (elment a kedvem a vásárlástól, de nem részletezném - semmi xtra amúgy)

Kedvenc üzletem mindig is a Stradivarius volt, mostanában viszont inkább talán a H&M.

Ezeken kívül még ahonnan gyakrabban vásárolok: Bershka, C&A, New Yorker.

2014. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem járok havonta vásárolni, vannak "nagyobb" bevásárlásaim, évente 1-2 amikor új évszakra vásárolok, ebbe beletartozik a fehérnemű, pár "rendes" ruha, kabát, cipő, stb. Ez 40-50 ezerig is elmehet összesen, de ez ritka. Plusz vannak a nézelődések, amikor 1-2 darabot veszek, max. 10000 ft értékben. Üzlet: C&a, h&m, néha new yorker
2014. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-10 ezer forintot

változó milyen üzletekben :D


17l

2014. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Pontosítsd már a kérdést arra, hogy "mennyivel húzos le anyu-apu pénztárcáját" :D Azért azon teli pofával röhögk, mikor írja a kistini, hogy 50-60 ezerért vesz ruhát. Ja, csak nem a saját pénzedből gyerek :D
2014. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!