Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szeretnek a 14 eves...

Mit szeretnek a 14 eves lanyok es a 18 eves fiuk Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es egy szivesseget szeretnek meghalalni magyar ismerosomnek, akinek van egy 14 eves lanya es egy 18 eves fia. Arra gondoltam veszek nekik valami ajandekot, de nem tudom, hogy mit is kene... A szuloket nem szeretnem megkerdezni, mert meglepetest szeretnek okozni.

2013. aug. 12. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ugyanolyan dolgokat, mint bárhol máshol a világban.
2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy pl. milyen egyttesekert rajonganak? Esetleg vehetnek neki valami olyasmit dolgot.
2013. aug. 12. 22:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel mindig örülök a könyvutalványak, bár ezzel eléggé csodabogárnak számítok a korosztályomban. A bátyám SW rajongó, egy jó ideje Star Wars lego-kat gyűjtöget, meg mindenféle SW relikviákat. Van hugom is, nő nagyon csajos csajszi, állandóan ruhaféléket/lábbeliket vásárol ha teheti, New Yorker vagy hasonló helyre szóló utalványtól visítozna örömében.

De konkrét tárgyra is van ötletem. PL most nagy divat a lányok körében a műanyag fehér karóra, sportos/köves vagy is-is kombinációban. Vagy ha nagyjából ismered az ízlésüket akkor ruhafélét is vehetsz, biztos sikere lenne egy UK-menőzős darabnak. általánosságban menő pl a converse, nike és társai, tehát amin ilyen logó van az jó. pl egy converse tornacsukának szinte minden kamasz örül szerintem

2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a lány szeret öltözködni, vehetnél neki mondjuk egy pólót, vagy fülbevalót, egyéb kis ékszer mütyürt. Vagy ha szeret olvasni, egy könyvet. Fiú ügyben nem vagyok jàrtas, ugyanis én is lány vagyok, de pl. Pc-s játék, vagy valami más fiús cuccot... :)
2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom! Kezdek otleteket kapni! :)
2013. aug. 12. 22:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet érdemes lenni megkérdezni valakit mégis, hiszen Angliából küldhetsz nekik olyat, amit itt nem kapni.:)


Érted mire gondolok...:)

2013. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, tehát pont a kettő között, szóval mindkét korosztályra van rálátásom. :)


Szerintem a 18 éves fiúnál nem lőhetsz mellé egy minőségibb alkohollal, szivarral, cigarettával. Persze feltéve, ha él ezekkel, nem ártana egy kicsit puhatolózni.


A 14 éves lánynak pedig én is valami ruhadarabot, cipőt, kiegészítőt vennék. De nála is utána kéne járni inkább. Én pl egy műanyag fehér karórától vagy "UK-menőzős darabtól" sikítanék, de nem jó értelemben. (ja, na meg bizsukat is sokan hordanak mostanában - na én azoktól is kifutnék a világból)

Nem mindenki szereti a tucatcuccokat. :)

Nekem a fent említett darabok csak és kizárólag akkor tetszettek, mikor pl egy weboldalon, magazinban láttam őket, de itthon még senki másnak nem volt. Aztán mikor megláttam valakin, rögtön elkönyveltem, és örültem a fejemnek, hogy én nem vettem.


Amúgy meg tényleg olyan dolgokért rajonganak itthon, mint a földön mindenhol máshol.

De azért mert a 14 éves lányok 90%-a oda van pl a One Direction-ért, még ne halmozz fel szerencsétlennek egy rakat cuccot belőle, mert lehet, hogy ő a maradék 10%-ba tartozik.

Én tucatholmikat semmiképp nem vennék, mert, ha nem szereti, akkor nagyon mellélősz vele, de ha szereti, akkor is rövidéletű lenne, mint mindennek, ami valamikor nagyon divatosnak számít.


Szóval igyekezz inkább valami örökéletűt venni, mint olyat, ami ma divatosnak számít.

A fiúnak már leírtam én mit vennék, a lánynak pedig talán valamilyen ékszer (ezüst, arany, fehérarany), ha most nem is tetszene neki, később talán még igen, de ha aranyról, fehéraranyról van szó, akár még el is adhatja. :D (bár, ha van egy kis esze, akkor nem fogja)

2013. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod mi lenne a jó ötlet? Megkeresni őket Facebookon és megnézni az érdeklődési körüket és hogy milyen dolgokat like-oltak. Én legalábbis biztos ezt tenném.
2013. aug. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Hát az angolok néhány nevezetességet:


-Balaton

-Széchényi fürdő

-Szabadság híd

-Hősök tere

-Halász-bástya

stb..


A magyarok meg nem tudom, én elég sok mindent de van aki az egészet rühelli (gondolom okos szülei lehetnek annak...)

2013. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14 éves lány vagyok, így csak ebben tudok segíteni. Szerintem valami szép cipővel, táskával, kiegészítővel nem foghatsz mellé, csak ugye a cipőméretét nem árt tudni. :)

Esetleg valami különleges édesség is jó lenne, annak mindenki örül. :)

2013. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!