Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz, ha egy tanár...

Szerintetek gáz, ha egy tanár műtét után meglátogatja a kórházban a diákját?

Figyelt kérdés

Diák:16\L


Tanár:29\F


2014. nov. 23. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Kedves dolog tőle. Vagy a háttérbe arra gondolsz, hogy van valami hátsószándéka esetleg?
2014. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyáltalán nem gáz. Az a gáz amikor beleszól az életedbe, családi ügyeidbe, megakar változtatni, megmondja mit csinálj stb.
2014. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az osztályfőnöke, esetleg több tantárgyat is tanít neki vagy mentorálja, akkor nem, mert sok időt töltenek együtt és valószínűleg jó kapcsolatot ápolnak. A húgom is így volt az egyik tanárával.
2014. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát... Suliban mindenki azzal viccelődik,hogy majd mi egyszer ossze fogunk jonni,mert ilyen-olyan megjegyzéseket tesz Ram,de én ezt humorral fogom fel. Egyébként Hetente háromszor találkozunk,nagyon jo fej,humoros pasi:)
2014. nov. 23. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. :)

Kedves dolog! :) 15/L

2014. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább kedves dolog tőle, hogy törődik a diákjaival. Mondjuk szerintem nem túl gyakori, inkább csak telefonon érdeklődnek. Mondjuk nálunk volt olyan, hogy egy lány kórházba került és akkor az egész osztálynak meg kellett (kötelező volt mindenkinek) látogatni őt az osztályfőnökkel együtt és végig figyelemmel követte, hogy mi van vele, viszont mikor mások is kórházba kerültek azokat le se sz@ta már bocsánat...Nagyon hülyén jött ki ez a helyzet. Lehet, hogy különösen kedveli egy diákját és ezzel nincs is semmi baj, szerintem ezt nehezen lehet kiküszöbölni, de azért nálunk kicsit túlzásba esett szerintem mert tényleg soha senkivel nem foglalkozott.
2014. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Kedves figyelmesség tőle, semmi más. A fejedben más van, de ne majd elmúlik az is. Egy nálad kétszer idősebb férfi semmit nem akar egy tinilánytól, elhiheted.
2014. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A mai világban miért ne akarhatna? Volt egy ismerősöm (tanár), akit azért küldtek el a munkahelyéről, mert kiderül, hogy az egyik diákjával viszonya volt.
2014. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de azért furcsállnám.
2014. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan tanárok is, akik barátságosak. Az én osztályfőnököm 28 éves volt, meghalt egy barátom és elmeséltem neki sírva és velem együtt sírt, nem tudott mit mondani, aztán hazaküldött aznapról. Persze, lehet kombinálni is, de ez egyelőre csak kedvesség részéről szerintem is, mert jó viszonyban vagytok.
2014. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!