Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 13 éves lányodnak?

Megengednéd a 13 éves lányodnak?

Figyelt kérdés
A hétvégére eltazunk egy baráti társasággal vidékre és ő itthon maradna. A kérdés az ,hogy itthon hagyhatnam ? Alapjáraton egy megbízható lány és jó környéken lakunk csak hát azért aggódom. Tehát a kérdés hogy itthon hagynád-e illetve átjöhettne két barátője (akár itt aludni) ?

2014. nov. 23. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy döntöttél?
2014. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Engem rengetegszer hagytak otthon így, imádtam :D Enyém volt az egész hááz. :D Persze ez annyiban nyilvánult meg, hogy ehettem a szobámban, és nem kellett egyből kaja után mosogatnom, ráért később, szóval nem volt rendbontás.

Hagyj neki otthon 2-3 napra kaját, vagy pénzt kajára, aztán kész. Meg hadd menjenek a barátnői.

Nem lesz semmi bajuk, ne aggódj :)

2014. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Jaj ez hogy bulizni mennek, szerintem elég korai 13 évesen, esélyesebbnek látok egy pizsipartyt, hogy filmeznek és sokáig fent lesznek meg dumálnak. Ha ismered a lányod, és hajlamos lenne mégis eltekeregni, akkor hívd fel este hogy otthon van-e, és kész.

Amúgy mit kell érettnek lenni ahhoz hogy életben maradjon a gyerek a saját házában? :DDD

2014. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hallottatok már elektromos zárlatról? Nálunk lángolt már a konnektor...
2014. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én féltem egyedül otthon, szóval inkább barátnőkkel hagynám.
2014. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
ne enged meg neki
2014. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Aztán akkor mi van ha tűz van? Tudna hívni tűzoltót, nem? Annál többet meg a szülő se tud tenni.

Nem olyan életképtelen azért egy 13 éves gyerek.

2014. dec. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Sztem ne engedd főleg ne a barátnőket mert akkor mind3ukért felelsz mi lesz ha valami baj lesz, te ülsz majd a rács mögött. (extrém eset) Egyébként én 14 éves vagyok megbízható, de hidd el ha sezrelmes vagyok lesz***om konkrétan. Rossz példa, de igen én vagyok az ellenérv..:c Amikor anya itthon egyedül, úgy, h mama átnézett időnként az egyik haverom belógott (nem történt semmi, csak filmeztük) de ő találkozni akart, én pedig bele voltam zúgva gondolom nem kell taglalni. Azóta is bánom anyunak még mindig nem mondtam el, majd a közeljövőben valamikor..:c Az biztos, hogy többet ilyet nem csinálok akármennyire bele vagyok zúgva valakibe, mert gyötör a bűntudat és ez nagyon rossz. Szóval szerintem ne engedd, de ne csak emiatt. Sok okot tudnék még felhozni ami speciel nem velem történt. Akármennyire azt hiszed ismered a lányod ... NEM tudod mit csinálna vagy kiket hívnának még át, esetleg becsempésznek pár fiút(ilyenről is hallottam már), kilógnak bulizni "mert ők már nagyok és rajok címszóval". De az is lehet, hogy dumálnak és tv-t néznek, de erre úgy 50-50% esély van. Bár én az utóbbit szoktam az ottalvós buliban csinálni...
2014. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18as vagyok. *Amikor anya itthon hagyott egyedül :D
2014. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
otthon hagytad a gyerekedet?
2021. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!