Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd 17 éves lányodnak,...

Megengednéd 17 éves lányodnak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
Lányom első kapcsolata egy hónapja vannak együtt. A barátja 18 éves és nemrég vetette fel az ötletet, hogy megengedném-e nekik. Ti hasonló helyzetben mit mondanátok?

2014. nov. 22. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Ebben a korban már megengedném neki,ha tudnám hogy felelősségteljes és tisztában van a védekezéssel.De az egy hónap nekem egy kicsit rövidnek tűnik.
2014. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen, alapjáratban eszembe sem jutott volna beleszólni a gyerekeim szexuális életébe már 17 évesen... egyébként hetente születik pont ilyen kérdés, érdemes visszanézni:)

(egyébként a párom is 17 évesen kezdett hétvégente itt aludni, pedig az nagyon nem ma volt)

2014. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem. Egy hónap semmi.

Se itt, se ott alvás nem lenne.

Tudom, nappal is lehet, de megpróbálnám lebeszélni róla. Nem marad le semmiről, ha egy kicsit jobban megismeri előbb.

Ha pedig esetleg már megvolt a dolog, az se lenne ok arra, hogy hagyjam, hogy itt töltse az éjszakát. Nappal viszont lehetnek nálunk, s ha már mi szülők is elég jól megismertük a gyereket, s ők is elég ideje vannak együtt, akkor visszatérhetünk a témára.

2014. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem, korai!
2014. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Egy hónap után biztos nem. Komolyan nem értem ezt a rohanást, felnőtt nő létemre nem fekszek senki ágyába egy hónap után... Majd fél év után már talán igen.
2014. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Meg.Úgyis megtörténik,megoldják máshogy is az együttlétet.
2014. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
sok ilyen kérdés volt már, sok helyen el is mondták, hogy nem minden együttalvásból lesz szex. 18 évesként mondom ezt. a volt barátommal is aludtunk úgy együtt, hogy nem szexeltünk. mondanék most cifrábbakat is, nem teszem, de ezzel a hozzáállással sok válaszoló anyuka csak rosszat fog elérni a saját lányánál. nem viccből, dacból, "kamaszkori hülyeségből" (nem tartom már magam amúgy kamasznak) írom. én a kérdező helyében megengedném, és nem, nem azért, mert kötözködős kis idióta vagyok, és csakazértis alapon a lány mellé állok. ebben a korban az ilyen jellegű tiltás az ő anya-lánya kapcsolatukra lenne rossz hatással. a lány nem kislány. persze ha nem ismered, kedves kérdező, ezt a barátot, akkor előtte én meghívnám egy vacsorára/ebédre, vagy valami hasonló.
2014. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

"ebben a korban az ilyen jellegű tiltás az ő anya-lánya kapcsolatukra lenne rossz hatással"


Csak az ELEVE rossz anya-lánya kapcsolatra lesz ez rossz hatással,

vagy akkor, ha a gyerek túl bugyuta.


Értelmes gyerekben fel se merül, hogy egy hónap kapcsolat után hazavigye aludni (vagy nem aludni - lényegtelen) az újdonsült párját.

És azt is elfogadja, ha őt sem engedik ennyi idő után oda.


Okos lány hagyja, hogy előbb megismerjék a szülei a srácot, és csak aztán hozakodik elő ilyesmivel.

2014. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom a tisztelt konzi frakció olvasta-e a kérdést... "A barátja 18 éves és nemrég vetette fel az ötletet, hogy megengedném-e nekik." - ebből szerintem egyértelmű, hogy a Kérdező meg a srác ismerik egymást. Ha nem így lenne eleve a kérdésben, akkor én is azt írtam volna, hogy az azért méltányolható igény a szülő részéről, hogy előtte megismerkedjenek...
2014. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2%
Tökmindegy, akár születésétől is ismerhetem a srácot, viszont a gyermekem párjaként még csak egy hónapja. Ebben a minőségben teljesen új, az ember pedig máshogy viselkedik egy párkapcsolatban, és máshogy egy barátságban.
2014. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!