Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Veletek is volt már ilyen?...

Veletek is volt már ilyen? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy én szerelmes vagyok egy fiúba,már egy éve. A legjobb barátnőm pedig most kijelentette,hogy úgy érzi, ő is szerelmes ebbe a fiúbade nem akarja,hogy emiatt tönkremenjen a barátságunk. Én nagyon szeretem a barátnőmet,és a srácot is. Mostanában a srác elég kedves a barátnőmmel,aki mindig nekem áradozik róla. Pokolian fáj,mikor a srác odamegy a barátnőmhöz beszélgetni,de közben ő tudja,hogy nekem ez mennyire fáj. Egy csomót sírtam emiatt,a barátnőm azt mondta,hogy ne aggódjak,mert ha a fiú megkérdezné,járnának -e,ő nemet mondana,hiszen én itt vagyok.

Voltatok már hasonló helyzetben? Tudok ezzel valamit kezdeni?


2014. nov. 26. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg rossz érzés tud lenni. Az én tanácsom az, hogy ha nem akarod, hogy vesszen a barátság, akkor hagyd őket.

De végül is ez egy nehéz téma mert ugyebár mindhármótok boldogsága kockán forog. Ha mégis összejönnek, ne légy szomorú, és nézd azt, hogy a barátnőd boldog.

2014. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a szerencsed, hogy fiatal korban meg konnyen tullep az ember azon, ha esetleg osszejon a baratno es a srac.

De felnott korban bizony mar egymas ellen fordulnak a nok.


Legyel egyelore megfigyelo. Ha osszejonnek el kell engedned, de az is lehet, hogy veled azert nem beszel, mert zavarban van, es tetszel neki, vagy az is lehet, hogy nem foglalkozik veled, mert nem vagytok baratok es nem erdekled.

Ha szerelmes egy fiu, akkor nem tud csak ugy beszelgetni egy lannyal, mert nagyon izgul. Ha ossze is jonnek a baratnoddel, a srac fiatal korabol is adodva, inkabb ez kaland a sracnak es a farka hajta, konkretan lehet, hogy csak meg akarja fektetni es elmegy egy-ket honapig es vege.


A fiuk 20 ev korul kezdenek komoly kapcsolatra keresni baratnot, ugyhogy most nehez ugyan, de megeri varni. Ebben a korban meg csak a farkuk hajtja oket, de nem akarnak komoly kapcsolatot.

Szerintem te jarsz jol hosszutavon, habar most nagyon nehez.

Lehet,

2014. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre van a treesome.
2014. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Icipicit hasonló a helyzetem.

Akibe a barátnőm szerelmes az a srác velem beszélget.

Akibe én vagyok szerelmes az a srác a barátnőmbe szerelmes.

Egyezzetek meg,hogy mindketten levegőnek nézitek a srácot.Vagy mond el neki,hogy neked fáj ha róla beszél neked.

2014. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!