Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pénteken cetlit húztunk az...

Pénteken cetlit húztunk az osztályban azzal kapcsolatosan, hogy ki kinek vegyen Mikulásr ajándékot. Én fiút húztam ki. Mit vehetnék neki? L

Figyelt kérdés

Az osztályfőnök azt mondta, hogy ne vegyünk túl sokat, készithetünk is valamit. Mit vehetnék/készithetnék? Édességet is fog kapni.

Nem vagyok túl jó viszonyban a sráccal. 1 hónapban egyszer ha egy-két szót váltunk


2014. nov. 29. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség, de tescoba, auchanba pár száz forintért lehet venni nagyon jópofa bögréket. Azt megtöltheted édességgel, sztem 1000 ftból ki tudod hozni. Vagy világítós mikulás sapkát :-) szintén 2-300 ft. Hány évesek vagytok?
2014. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Ha közép iskolába jártok akkor vehetsz neki valami vicces dolgot. Egy két dolgot biztosan tudsz róla. Valamiért csak rajong. Gondolok itt állatokra vagy kocsik/motorok, esetleg valami hobbihoz fűződő dolgot is vehetsz neki. Ha szeret rajzolni akkor egy nagyon jó rajz ceruzát ha sportol esetleg egy sport kulacs.

2014. nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vehetsz neki egy spray-et, kulcstartot a nevevel , vagy egy cseszet a nevevel
2014. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Még jöhetnek. 16 évesek vagyunk
2014. nov. 29. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mondjuk autómániás, vehetsz neki egy matchboxot, poén.

Bögre, kulcstartó is jó.

Egy vega osztálytársam répát, gyökeret is kapott a csoki mellé annak idején.

Egyszer kihúztam egy osztálytársam, akit "majom"-nak becéztünk egy időben, csak banános édességet tettem bele. (Nem volt belőle sértődés.)

2014. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aszalt gyümölcs, virgács, Duna-kavics, gumicukor, szaloncukor.
2014. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én is fiút húztam tavaly.egy márkás fülhallgatót vettem neki,meg csokit,mert tudtam,hogy pont tönkrement az előző.

esetleg olvasni nem szeret?az ebayen lehet kapni nagyon jópofa kis könyvjelzőket potom pénzért,bár nem hiszem,hogy az ajándékozás napjáig megérkezik...:(

derítsd ki,hogy mit szeret,mire van szüksége épp.biztosan tudod,hogy kik a haverjai az osztályból,kérdezd ki őket.sok sikert!:)

2014. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!