Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, amikor kiröhögtök...

Kamaszok, amikor kiröhögtök valakit a háta mögött rosszindulatúan, nem gondoltok arra, hogy neki az rosszul eshet?

Figyelt kérdés
Ha látja vagy hallja, hogy rajta röhögnek valamiért.
2014. dec. 5. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi a világ minden társaságában előfordul, legfeljebb az értelmesebb körökben mérséklődik a dolog.

Ez van. Ha megtanulod, hogyan kell mindezt kezelni, nyert ügyed van, hiszen semmilyen pletyka nem lesz rád különösebb hatással.

Ez egy nagyon hasznos tudás, aminek megszerzését leginkább a körülmények kényszerítik ki, például a középiskolai viszonyok. Ha az ember nehezen tud lépést tartani a környezetével, tartson ki minden erejével és tanuljon az esetekből. Hatalmas közhely, de mégiscsak igaz: mindig azzal a lehetőséggel élj, amelyik a leginkább megijeszt, mert csakis az segíthet előrelépni.

2014. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2014. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Magyarmanó ***** válasza:

Gondolom te vagy a bántott fél...


Szerintem nem kell érte lelkiismeret furdalás ha meghallja és olyan dologról van szó amin tud változtatni akkor talán fog is hetedikbe engemet is sokszor b__ztattak és mégis ép vagyok és már nem ba**gatnak 9.-be de 8.-ba se csinálták, ha tud rajta változtatni még jó is, hogy észre veszi, hogy "hebás" aztán változtat rajta, szerintem..

2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is rosszul vagyok ettől a "beszéljük ki a háta mögött" témától. Az a legrosszabb amikor olyan emberek mondanak rolad rosszat, akiknek te kicsit se ártottál. az ilyen emberek végig fogják kísérni az életedet. az az egyetlen megoldás ha nem foglalkozol velük.

Rossz érzés amikor megbántanak, annak ellenére hogy te nem mondtál róluk semmi roszat.

Ha pedig direkt hangosan hangoztatják, az undorító dolog. Te hány éves vagy?

Gimiben volt egy nagyszájú osztálytársunk, lány, aki ezt folytatta, bunkó módon. Egyszer valaki mondta hogy ott a lány anyja, és illedelmesen elmondtam neki hogy a lánya bizony szóval szokott bántani embereket. nem lett belőle semmi balhé, szerintem hülyének nézett a nő :D

2014. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos azt kell mondanom, hogy akik ezt megteszik nem gondolnak rá, hogy rosszul eshet a másiknak, mert poén. És csak ez számít. Vicc, vicc hátán, és ők ettől többnek érzik magukat.

Velem is ezt csinálják pedig 10.-es vagyok, és szerintem sokkal jobb ha a szemedbe mondják, mert tudsz ellene védekezni akár csak elmondani, hogy mi a helyzet ezzel, ha a hátad mögött csinálják nincs aki megvédjen.

Undorító.

2014. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sosem nevetek ki másokat, mert mindig belegondolom magam az "áldozat" helyébe! :)

15/L

2014. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rossz hírem van, ezt bármilyen közösség megcsinálja akár a munkahelyen is
2014. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos sokan nem:(

de próbálj meg nem foglalkozni velük!:) tudom,hogy nehéz,de menni fog!

És éld a saját életed ahogy neked tetszik!:)

2014. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!