Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elfogadnátok egy olyan...

Ti elfogadnátok egy olyan volt osztálytársatok meglepetésszerű esküvőmeghívóját, aki rosszindulatúan végig cinkelt titeket a középiskolás években?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos dicsekedni akar. Ha akarsz elmész, ha akarsz nem. Egy dísztáviratot azért feladhadsz neki.
2014. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el, visszautasítanám.. Vagy akarsz neki ajándékot meg pénzt adni és jópofizni,gratulálni, azok után amit tett?
2014. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem.
2014. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
biztos kicsesznék vele valahogy. véletlenül ràönteném az üdítőt vagy valami hasonlo apró de hatásos dolgot megtennék. imádom az ilyen alkalmakat, a bosszúra tökéletesen :)
2014. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jellegű bosszút én túl kicsinyesnek tartom. Bunkókkal pedig nem jópofizok. Nem mennék el, és semmit nem reagálnák a meghívásra.
2014. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálnék semmit és nem is mennék.
2014. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mennék el.
2014. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem és nem. Lehet, hogy nem tetszik a megfogalmazás, de csupán csak a pénzedet akarja az esküvőre, mert amúgyis nagyon kevesen mennek majd el az övére (biztos nem lehetett kedves másokkal sem, nem csak veled ...). Ha nagyon nyavalyog, hogy miért nem mész el meg minden, mondd el neki, hogy másnap reggel nagyon fontos dolgod lesz, s max. az eljegyzésére tudsz megjelenni.

Ha rossz viselkedése volt a suliban, akkor ő voltaképpen felülről néz téged még mindig és nagy valószínűséggel nem fog elmenni majd a te esküvődre, valamikor pár év múlva.

2014. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Olvassátok végig újra a válaszaitokat. Tényleg ennyire savanyú a szőlő? Tényleg ennyire szánalmas megkeseredett emberek vagytok?


Engem elég sokat cinkeltek az iskolás éveim alatt, de rá kellett jönnöm, hogy amennyit kaptam, annyit adtam is. Legfeljebb aki tőlem kapta nem vette annyira magára. Fiúiskolába jártam, ami ugye tudjuk, hogy cinkelés szempontjából milyen. Mégis ha valamelyikük meghívna az esküvőjére, boldogan mennék, mert felfogtam, hogy a diákcsínyek ideje elmúlt és eszembe sem jutna üdítővel leöntözni. Akinek ilyesmi eszébe jut azt csak sajnálni tudom. Ostoba vagy. Ha ennyire mély sebeket hagyott benned a dolog és nem tudsz örülni más boldogságának akkor ne menj el, de ne tedd tönkre más nagy napját az ezer éves vélt/valós sérelmeid ürügyén.

2014. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem megkeseredettség csak logikus gondolkodás, hogy aki nekem kárt és szenvedést okoz annak én nem fogok örömet okozni,hanem kamatostul visszaadom vagy egyszerűen semmibe veszem. Tehát el nem mennék az esküvőjére de ezt egyenesen meg is mondanám neki, hogy mit képzelsz te mocsok, elmegyek a bulidra és majd nászajándékokat veszek neked azok után ahogy velem viselkedtél ? Jobban jársz ha nem megyek, mert olyan botrányt csinálnék hogy megemlegeted. Ezt így elmondanám neki ,aztán ennyi.
2014. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!