Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Félek hogy...

Mit csináljak? Félek hogy emiatt vége lesz a kapcsolatomnak 18/L

Figyelt kérdés

A barátom Németországban lakik, 3 hetente találkozunk. Eddig mindig ő jött hozzám, de már szeretnék én menni, úgy érzem nem várhatom el, hogy mindig csak ő...

meg is beszéltük hogy Karácsony előtt pár napot kinn töltök nála...

de a szüleim hallani sem akarnak róla.. egyrészt az se tetszik nekik, hogy egyedül utazgassak de ami a legnagyobb gond hogy nagyon konzervatívak a szüleim, elítélik a házasság előtti szexet, ezért amikor elmondtam hogy szeretnék ott aludni, nagyon kiakadtak, kiabáltak velem, ku*vának neveztek, azt mondták szó sem lehet róla... nem tudom mit tehetnék.. Félek hogy ez rámegy a kapcsolatomra


2014. dec. 9. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Birom az ilyen konzervativ szuloket! Tilos a szex meg egyebek, de a sajat lanyukat siman lekurv..zak! -.-

Amugy meg ha a srac ismeri es tudja milyenek akkor megerti szerintem. Azert 18 evesen lehessen mar kapcsolatod. Sajnos a tavolsag vagy megerositi vagy szetszedi a kapcsolatokat! Idovel kiderul. Megjosolni elore nem lehet.

2014. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Megvagy 18, felülsz egy gépre és mész..

És üzenem a szüleidnek, hogy olyan túlvallásos álszent barmok, mint keresztanyámék..ja és elvileg a káromkodás is bűn..úgyhogy befoghatják..

2014. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ketteske! Félek, hogy a kicsi lány a nagykorúsága ellenére még nem tudja eltartani magát, és ha választani kényszerül, hogy a barátja, vagy a szülők, akkor a szülőket kell, hogy válassza.
2014. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan, attól h 18 éves valaki nem biztos h anyagilag tudja finanszírozni az utazását vagy a lakhatását!
2014. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
És a szülőkre sem kéne ilyeneket mondani, akármilyen konzervatívak...
2014. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolso: Szoval szerinted a szulo szidhatja a sajat gyereket,de a gyerek nem irhat ki egy nevtelen forumra egy olyan kerdest amiben az all,hogy ez neki nem tetszik?? Jezusom..


Ne haragudj kerdezo,nem igazan tudok tanacsot adni,ezen a valaszon akadt meg a szemem. Probald meg eszervekkel meggyozni a szuleidet,sajnos csak ennyit tudsz tenni. Drukkolok!

2014. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem a kérdezőre mondtam hanem az egyik válaszra reagálva: " olyan túlvallásos álszent barmok". A kérdező a saját szüleire azt mond amit akar, de egy idegen ne mondjon már a másik szüleire ilyet.. Én sem értek egyet azzal, hogy ne aludjon ott 18 évesen a barátjánál.
2014. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni...Sajnos.

Igazából tényleg nem lenne közük ahhoz,hogy szexel-e mert jogilag felnőtt vagy egyébként is.Az,hogy ők tartanak el többé-kevésbé,NEM tartozik a szexhez.

2014. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben szülőként. (konzervatív szülőként) A fiunk még be se töltötte a 18-at amikor ilyen messzire utazott.

De már jóval az utazás előtt beszéltünk vele, hogy ők döntik el meddig mennek el, de a döntésnek következményei vannak, és a sietség nem igazán építi a kapcsolatot. A felelősséget pedig vállalni kell, akár így, akár úgy.

A gyakorlati oldalról:

Nem két fillér oda utazni.

Biztonságosabb buszon.

Mivel még egyikük se volt nagykorú, megbeszéltünk az anyatárssal előre telefonon néhány dolgot.

Nekünk még szülői engedélyt is kellet írni, hogy a határon kísérő nélkül átmehessen. 18 fölött ez nem kell.

Azon ne aggódj, hogy ezen múlhat a kapcsolatod.

Ha ennyit nem bír ki, akkor a folytatása úgyse lett volna hosszú.

A legnagyobb gond ilyen fiatalon, az a nagy távolság, hogy még a kezét se foghatod meg. Együtt érzek veletek.

A legjobbakat kívánom!

2014. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!