Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatomnak lett hirtelen vége, mit tegyek? F/21

Figyelt kérdés
Először másfél év után volt az első szakítás, mondván még fiatal,nem akarja lekötni még magát,de aztán 1 hét múlva hívott,hogy hiányzok és hadd aludjon nálam. Aztán minden happy volt,mondta is,hogy olyan mint régen.Aztán elmentünk nyaralni együtt rá fél évre,nagyon jól sikerült,de rá pár hétre volt még egy szakítás,és azt mondta megint,hogy fiatal,meg akarja nézni,hogy milyen nélkülem,de sírt,hogy nem akar elveszíteni,és tudja,hogy én leszek a férje. Majd 2 év után szakított,mert hogy jött az iskola,nem lenne időnk találkozni,meg már nem szerelmes,csak szeret.Másfél hónapig voltunk külön,ő is pasizott,én is csajoztam,de végül elkezdtük keresni egymást,találkoztunk,és írta,hogy hiányzok,nagyon szeret,stb stb.De most meg megint feljött neki,hogy csak szeret,de nem szerelmes,mit csináljak?
2014. nov. 16. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre te azt írod, hogy "hirtelen" lett vége? :) Amúgy szerintem hagyjátok, egyikőtök se tudja, mit akar. Hány éves a barátnőd?
2014. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratom ugyan igy volt hogy a lanynak kellett egy ideig utana szakitas es mindigy ment tovabb .......... hat elhiheted a pasit megviselte az ilyesmi ( en szemelyesen veget vetnek orokre az ilyen kapcsolatoknak mert csak fajdalmat fognak okozni foleg 2 ev utan mikor szakittok es meglatod majd mas ferfival ..... az lesz a rosz erzes )
2014. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 éves,de nagyon szeretem,és azt érzem,hogy ő az igazi
2014. nov. 16. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak hiszed, felejstd el.
2014. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt hittem,amíg nem írtad,hogy vagy 14.. 19 évesen már illene tudnia mit akar,mert ez elég komolytalannak tűnik,már bocsi:S
2014. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!