Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 héttel ezelőtt vége lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 héttel ezelőtt vége lett a 2 éves kapcsolatomnak, szerelmesek vagyok és esélyt látok a békülésre, . Mit tegyek? (Részletek leirásban)

Figyelt kérdés

Hello. Én 17 éves fiú vagyok, ő 19 éves lány.


Kisvárosiak vagyunk, én nekem most van utolsó évem suliba, ő pedig elment 50km-el arrébb egyetemre, mi szeretjük egymást és minden rendben volt, azonban ahogy bement, az új környezet és új emberek hatására egyből más lett ... Minden este beült valahova, olykor bulizni is ment, egy péntek este pedig inkább bent maradt egy házibuliba minthogy haza jöjjön hozzám ... Nem volt bajom azzal hogy beült ide oda meg elment évnyitó bulira, de mikor jött ez a házibulis dolog kiborult a pohár ... Úgyhogy szakitottunk de Szombat óta naponta beszélgetünk rendszeresen, Vasárnap egy csók is elcsattant, és úgy áll a dolog hogyha én is benne vagyok ez barátság lenne extrákkal ... De ez csak arra jó, hogy megmaradjunk egymásnak, azonban amellett ha egyikőnk csinálni valamit, nem minősülne megcsalásnak, márpedig igy biztos történne egy-két dolog, és az majd csak fájna ... Ki is békülhetnénk úgy érzem, de nem hiszem hogy akarom, mert nem igazán tudnék vele kompromisszumot kötni ... Tehát mit tegyek ? Nyeljem le hogy vége, és maradjon barátság extrákkal, hogy hétvégente legyen kivel kefélni ... ? :/ Vagy inkább vessek ennek véget, mert ha nem találkozunk és nem beszélgetünk, akkor idővel tényleg elmúlik a szerelem és nem fog fájni ha mással látom, és tudok meg dolgokat ? :/ Mert úgy szeretem, hogy nehezen jön hogy elhigyjem, hogy majd idővel nekem ez nem fájna ... :( Nekem ő az első és egyetlen, nagyon szeretem, és úgy érzem ő is engem, de bonyolult ez a helyzet ... Akik voltak hasonló szituban, mit tanácsolnak ?



2014. okt. 21. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha te még szerelmes vagy, akkor ez a 'barátság extrákkal' nem nagyon fog működni, mert te szenvedni fogsz ettől. Különben is szerintem ez egy baromság. Ez csak arra való, hogy addig legyen vki, amíg nem jön "jobb", de kötelezettség nélkül, ez meg nem éppen szerelmet vagy szeretet jelent.. Ő már nem szerelmes, csak még kötődik hozzád az elmúlt 2 év miatt. Sajnos a legjobb az lenne, ha teljesen szakítanátok, és igen, idővel tényleg elmúlik, bármilyen hihetetlennek tűnik most. Főleg, amikor majd jön egy másik lány :) Ne kínozd magad feleslegesen, jobb az ilyesmin túl lenni.

2014. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pénteken buli előtt feljön hozzám, azt beszéltem meg vele hogy beszélgetünk a dolgokról (én dobtam fel neki ezt a beszélgetéses témát) ... Mert arra készülök, hogy azt mondjam neki, hogy ez a barátság extrákkal dolog nem fog semmi jóhoz vezetni, és ha nem képes további áldozatokat hozni a kapcsolatunkért, hagyjuk az egészet, legyen köszönő viszony ... Aztán pedig bele csaphatok a nagyon nehéz hónapjaimba, amiket nélküle nagyon nehezen fogok megélni ...

Amúgy, az én lélek tipusom ESFJ, és az ESFJ -kről csak azt tudod hallani, hogy nagyon érzékenyek, és nagyon tudnak szeretni ...


Az én lélek tipusomról mint szerelmi partner, ezek a tények: (teljesen magamra ismerek .. úgyhogy elég pocsékul érzem magam :()


Az ESFJ gondoskodó típus, aki a kapcsolataiban rendkívül gondoskodik a másikról és kitüntetett figyelmet szentel neki. Általában hagyománytisztelő és komolyan veszi, ha elköteleződik. Amint egy ESFJ kimondja a boldogító igent, mindent megtesz, hogy teljesítse a kapcsolatban a kötelezettségeit. Az ESFJ számára fontos, hogy azért értékeljék, aki valójában és azért amit mások számára nyújt. Ez az igénye néha annyira intenzíven jelentkezhet, hogy érzelmileg követelőzőnek tűnhet, és folyamatosan kikényszeríti az elismerést.

Az ESFJ szintén kevésbé jól viseli a kritikát és a konfliktusokat. Minden kritikát személyesen vesz, és az problémát jelenthet a párkapcsolatban. Ha nem kapja meg a pozitív megerősítést vagy negatív visszajelzéseket kap, nagyon maga alá tud kerülni. Az elismerés a legnagyobb ajándék, amivel a párjuk megajándékozhatja őt.

Az ESFJ-t nagyon aggasztja, hogy mások mit gondolnak róla. Vigyáznia kell, hogy ez ne menjen a párkapcsolata rovására, pl. hogy próbál mindenkinek megfelelni.

A legtöbb ESFJ-nek szüksége van arra, hogy valahova tartozzon, mindegy hogy egy intézményhez, kultúrához, családhoz. Emiatt elég szociális, szeret partikra járni, vagy partit szervezni otthonukban. Elvárja, hogy partnere is érezze jól magát ezekben a szociális helyzetekben.

2014. okt. 21. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod érdekelne mi lett belőle:)
2014. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!