Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vége a kapcsolatomnak, pár...

Vége a kapcsolatomnak, pár hetes a babám. Kérlek nyugtassatok meg, hogy nincs vége a világnak és boldogok leszünk ketten is?

Figyelt kérdés
A párom megijedt a felelősségtől szerintem és mindenbe beleköt és már a családja kérte hogy jöjjek el mert látták hogy teljesen kicsinált. Félek a tejem is elapad. A párom teljesen kifordult magából és terrorizál :(
2010. jún. 21. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Hááát.... :( Sajnos nem sokat tudok segíteni max annyit, hogy nem vagy egyedül :( Én úgy néz ki pont ma szakítottam/szakítok a párommal, nem bírom tovább. Nekünk 1 év körüli a babánk, de rengeteg konfliktus van azóta, hogy megszületett. Képtelen felnőni és megkomolyodni, felelősséget vállalni vagy akár áldozatot hozni. Rajta kívül sajnos senkire nem számíthatok, nincs családom, anyósékkal is csak a gond van. Nyakamon 2 hitel, és csak a GYED. Fogalmam sincs hogyan tovább, de ezt már nem bírom. Semmibe vesz, sem mint nőt, sem mint feleséget de még mint a gyermeke anyját sem tisztel, segítséget meg ne is várjak. Sosincs itthon, mindig minden és mindenki fontosabb mint mi. így nem lehet élni :(
2010. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Biztos, hogy boldogok lesztek 2-en, rengeteg boldogságot és erőt tud adni a Gyermek. Sajnálom, ami veled történt, de hidd el, jobb, hogy eljöttél! Csodálatos dolog az Anyaság, próbálj minden erőddel a Picire összpontosítani, mert nagyon gyorsan telik az idő (tudom, könnyű ezt mondani). Ha nagyon magadba roskadsz, nem fogod látni a sok szépet és jót, amit a Babádtól kapsz. Sok erőt és kitartást kívánok!


Amúgy jó helyre kerültél? Áll melletted valaki, aki tud segíteni lelkileg?

2010. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az én is úgy érzem, hogy ha ketten maradunk "boldogabbak" leszünk, mert nincs a mindennapos stressz, számonkérés és hasonlók. de ilyenkor más gondok és problémák adódnak, ami miatt aggódhat az ember. Felelősség teljes döntés kilépni egy kapcsolatból, belevágni a teljes bizonytalanságba? Könnyebb azoknak akiknek esetleg ot a családjuk akik tudnak segíteni, de nekem pl senkim az ég világon. senki akire rábízhatnám, aki anyagilag kisegíthetne támogatna. Ilyen körülmények közt pedig 6x meggondolja az ember, hogy kiteszi e ennek a gyermekét
2010. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van úgy, hogy a férfiak csak egy idő elteltével fogják fel, hogy Ti vagytok az élete értelme, kell a család mégis, vissza akarom kapni... És akkor rágja majd a küszöböd! Tett olyat, amiért menekülsz tőle? Inkább lelki terror,amit művel? Ő is mondta, hogy menj onnan a gyerekkel, vagy csak a család? Mert ez azért nem mindegy! Azért még lehet, hogyxnincs veszve minden...vagy Te többet rá sem bírsz nézni? Gondold végig, milyen volt korábban. Teljesen kifordult magából a pici érkezése utàn, vagy mindig is ilyen volt, csak visszafogottabb formàban. Nőzik,iszik,gépezik,csavarog,Bánt téged, egyebek? Gondold át és tedd mérlegre a hibáit, tetteit. Mostmár igen megfontoltan mondjuk azt ki, hogy vége, én megyek! Ez az időszak első babánál igenis ilyesztő neked is és neki is. Nem lehet vele kommunikálni? Sokat segit egy jó hangos beszélgetés, legalább megtudjátok , mi a másik véleménye.
2010. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi életetek még csak most kezdődik. Vége lesz az állandó nyomásnak, piszkálásnak és végre csak a kicsire koncentrálhatsz. Tudom nehéz elfogadnod, mert a gyermeked apja, a férfi, akinek gyereket szültél, de ami nem megy nem szabad erőltetni. A gyermekednek az ő édesanyukájára van szüksége nem az idegeskedésre és az állandó vitára.

Ha egy mód van rá költözz! Ha később még alakul valamire a kapcsolatotok, akkor alakul. Ha nem akkor sem lesz vége a világnak. Hidd el, mire a gyermek mellől ki tudsz majd mozdulni, addigra lelkileg is meggyógyulsz és találhatsz olyat, aki elfogad téged, szeret téged és a picikéteket egyaránt.

Ezúton is őszinte sajnálatom minden olyan anyukának, akinek ezt át kell/kellett élnie. Le a kalappal előttetek és kívánom, hogy mind nagyon boldogok legyetek!!!!!

2010. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, lelki terror. Beleköt mindenbe. Hogy takarítok, főzök és hogy etetem a gyereket. És a pénzt vágja a fejemhez, hogy ő tart el. Ami persze nem igaz. Megalázott mint nőt, mint embert, mint anyát. A terhességem elejétől. Tervetett baba és imádja őt! Csak az anyukáját nem tiszteli. Ő nem mondta hogy jöjjek el, mert gyenge. Rajta kívül az ő rokonai és az enyémek is! Mert pánikbeteg, szorong és depressziós és nem ismeri be, nem megy orvoshoz. Azért bánik velem rosszul, mert egyszerűbb bennem keresni a hibát, mint belenézni a tükörbe. :( Fél a kötöttségtől, mert pánikol. Inkább elüldöz, mert úgy megmaradhat a maga kis világában egyedül mint egy remete. Mert úgy nem zavarja senki. Nagyon kivagyok!
2010. jún. 21. 14:18
 7/14 A kérdező kommentje:
Szüleim támogatnak de félek. Boldog családot terveztem, nem csonka családot.
2010. jún. 21. 14:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, mindenki boldog családot tervez. De ha muszáj két rossz között választani, akkor inkább legyen csonka a család, mint boldogtaln, idegbeteg.
2010. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tök ugyanez volt nálunk is leszámitva a depressziót.

Mi fél éve mentünk szét akkor volt a lányom 1éves.De már jóval korábban kezdődtek a gondok az állandó veszekedések..Elsősorban az anyagiak miatt hogy ő tartott el,elszámoltatott az utolsó 100ftal is amit adott.Nem nézet sem nőnek talán anyának sem, mert minden rossz volt amit csináltam.Neki a barátai a szabadság a kötöttség nélküli élet fontosabb volt.Hát menjen.Baromi nehéz volt, okoltam magam,miért alakult ez igy,hogy dehát akartuk mindketten mégis egyedül kellett megoldanom mindent mégha itt is volt velünk.Semmi egy nagy nulla.Sűrűn jön a lányához néha még mi is tudunk normálisan beszélgetni, imádja a gyerekét és nagyon hiányzik mostmár neki.

De a gyereknek és nekem is sokkal jobb igy, már jól érzem magam.És ami sokat számit hogy más férfiaktól nagyon sok pozitiv visszajelzést kapok, mint nő, vagy mint anya.Szóval már kialakult apa nélkül az életünk de bizom benne hogy megtalálom az igazi hozzám/hozzánk való párt!!

2010. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt! A helyzetedet átérzem,én is boldog családot terveztem,de még terhesen elhagyott a gyerek apja!

Nagyon nehéz egyedül,csak az idő segit begyógyítani a sebeket!

A gyerekkel biztosan boldog leszel,én is az vagyok vele,minden perc egy boldogság amit kapok tőle,de ez nem teljes értékü élet!

Azt én is szeretném tudni,h egyszer leszek e még igazán boldog,és lesz e teljes értékű életünk!

2010. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!