Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mit adtok karácso...

Kamaszok, ti mit adtok karácsonyra a szeretteiteknek? :-)

Figyelt kérdés

Nekem mindig nagy fejtörést okoz kitalálni valami egyedi, karácsonyi ajándékot a családomnak, barátaimnak, de szerencsére mindig kiagyalok valamit :) Most is sikerült.

Ti mivel lepitek meg a szeretteiteket? :) Hogyan készültök a karácsonyra? :)


2014. dec. 12. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sajnos idén nem sok időm volt gondolkozni, kreatívkodni, pedig ha tehetem, mindig valami személyes, egyedi, saját készítésű ajándékkal készülök. Sajnos az egyetem eléggé leszívott ebben a félévben, így egyszerűbb dolgokat kapnak a szeretteim, olyasmiket, amikre valamilyen szinten szükségük van. A nagyobbik húgom egy nagyon puha mamuszt kap, már nagyon régóta akart egyet, de magának sajnálja rá a kis összekuporgatott pénzét, a kisebbik húgom új eszközöket kap a rajzoláshoz (szeretne művészeti vonalon továbbtanulni majd, így ez nagyon hasznos neki), a szüleimnek pedig egy családi társasjátékot veszünk, ugyanis mostanában elég kevés a családi program, jó lenne újra összejönni, nem csak elmenni egymás mellett a házban. Biztosan örülni fognak neki :)


A párom pedig egy egyedi, kézműves faliórát kap, amit sajnos nem én csináltam, csak csináltattam valakivel, de nagyon fog neki tetszeni, a hobbijával kapcsolatos, és pont illik az új szobája falára :)

2014. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak egy baglyos párnát szánok karácsonyra,mivel mindig elcsorja az enyémet. Mamámék fényképeket fognak kapni,apumnak könyvet szeretnék venni,anyunak még nem tudom,hogy mit adok.:)
2014. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüleimnek egy kis filmet csináltam az elmúlt egy év képeiből, a mamáméknak gyertyát adok mert nagyon szeretik az ilyesmit, a hugaim még nem tudom mit kapnak.

És te Kérdező mit adsz?

2014. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szüleimnek egy kis filmet csináltam az elmúlt egy év képeiből, a mamáméknak gyertyát adok mert nagyon szeretik az ilyesmit, a hugaim még nem tudom mit kapnak.

És te Kérdező mit adsz?(:

2014. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék, mégis milyen indíttatásból kell lepontozni azt, mit ad az ember a saját szeretteinek :/
2014. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyukam pihe-puha melegitot kap,lekvar valogatast,Yves Rocher csomagot,es a kedvenc csokijat

Apa termopulcsit kap,csatos uveget,bort,es csokit:)

2014. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Első: Én pont hogy zöld-kezet nyomtam a válaszodra, nagyon tetszik hogy még így is odafigyelsz hogy mit adsz a családodnak! :)

A többiek válasza is nagyon jó :) Tök sablonos, de nagyon szeretem ha örömet okozhatok a szeretteimnek, szerintem a karácsony pont olyan ünnep, mikor jobb adni mint kapni :)

Én anyukámnak egy könyvet veszek, mert van egy híresség akit nagyon-nagyon szeret, és még nem is tudja hogy megjelnt magyarul a könyve, úgyhogy remélem örülni fog neki :) Apukámnak sajnos még mindig nem találtam ki mi legyen, de még szerencsére van egy hetem rá! Öcsémnek pedig pólót csináltatok egy olyan szöveggel, hogy "A világ legjobbfej tesója" (csak angolul).

És persze ezek mellé kapnak üdvözlőlapokat amiket majd még megcsinálok :))

2014. dec. 13. 17:41
 8/8 anonim válasza:
58%

Számomra a rokonok és a szeretteim nem ugyan az. Csak azért, mert valaki pl. a nagybátyám, akit jó, ha 2 alkalommal látok évente, annak nem fogok csak azért az orra alá dugni valamit, mert ő anyám öccse. Viszont annak, aki végig odaadta az órai jegyzeteit, mindig megkínált cigivel és rágóval és nem mellékesen neki köszönhetően vagyok gyakorlaton, na neki veszek egy memóriakártyát. A szülőknek a szokásos felállás szerint megy a bor meg a csoki, bátyámnak meg majd hegesztek egy órakeretet, van olyan óraművem, amiben látható a belső mechanika majd az bele lesz rakva, úgyis szereti az ilyen steampunk cuccokat. A barátnőmnek meg becsomagolok egy követ, vagy egy darab kutyasz*rt egy Gucci dobozba és úgy adom majd neki oda, mintha vissza akarnám szerezni, amikor meg kibontja jól kiröhögöm és lelépek.


Imádom a karácsonyt és ezúton is had kívánjak minden hozzám hasonló fekete humorú dögnek boldog karácsony és másnaposságmentes újévet!

2014. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!